• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android

86 postów w tym temacie

3 godziny temu, Okitakioniti napisał:

Witam.

Myślę nad zakupem Mi 6, ale wciąż boje się tak szeroko omawianego tematu braku obsługi dla B20. Są jakieś aplikacje na fonie które pozwalały by sprawdzić z jakich częstotliwości korzystam na co odzień?  Lub zablokować te B20 by przetestować jak mi będzie działał bez niego? :D Jestem zielony, mimo że wielu ludzi pisze, że nie odczuwa braku B20, to jednak ja to nie inni, boje się że moje odczucia mogą być inne, ale nie mam jak tego sprawdzić.

Wejdź na stronę http://beta.btsearch.pl

Tam w filtrach zaznacz LTE i tylko pasmo 800 MHz . U mnie w okolicy mój operator nie ma w ogóle nadajników B20 (800 MHz) więcej żadnej różnicy nie odczuje.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Najbliższy nadajnik od mojego miejsca zamieszkania jest w odległości 19km  t-mobile. Są jeszcze dalej dwa, ale mówimy tu o 25 i 35 km. Jaki jest skuteczny zasięg takiego nadajnika, bo w sumie nie jestem technicznie biegły w tych sprawach? :D

EDIT: śćiągnąłem na telefon program "Network Cell info Lite" z google play, tam mi pokazuje na "mapa" że biorę internet z mojego miasta jednak, dość blisko, ale tego masztu nie ma na BTSearch. Jest tam niby coś, ale na GSM i to trochę w innym miejscu. Już zaczynam głupieć

Edytowane przez Okitakioniti

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kilka dni temu zamówiłem => https://m.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-mi-6-64-gb-czarny.bhtml

Biorę na firmę to wyjdzie mnie 1625zł i pewna gwarancja na miejscu. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Pablov6

Ile już czekasz? Warto akurat tam kupić? Bo szczerzę, też wolę kupić na miejscu i mieć gwarancję tutaj.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jest przedsprzedaż. Od 1 września rozpocznie się wysyłka gdy towar będzie w Polsce

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Płacicie zbliżeniowo przez nfc bez problemu?
Bo coś nie mogę zapłacić.

Wyciapane z Xiaomi Mi6

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.