Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

[25.03.12]Runnymede AIO V6.1.1 Special Edition z obsługą INT2SD [Beta]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3399 odpowiedzi w tym temacie

#3001 OFFLINE   domar14

• 203 postów
  • Telefon:HTC Sensation XE

Napisano 01.03.2012 - 22:01

drogie są te słuchawki, do htc sensation są chyba gratis. widziałem na allegro też bardzo tanie słuchawki beats audio, ale możliwe, że są to jakieś chińskie podróbki...
[DEVICE] HTC Sensation XE [SD] SanDisk Ultra 16GB UHS-1
[ROM] CyanogenMod 10.1 RC3 [MODS] AwesomeBEATS™ v5

KUPIĘ NOWE/UŻYWANE/USZKODZONE SŁUCHAWKI BEATS OD HTC. PISAĆ NA PRIV!

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#3002 OFFLINE   jamaniek

• 72 postów
  • Telefon:HTC Desire

• Firmware:Runnymede ALLinONE V2.5.1 - Sense 3.5

Napisano 01.03.2012 - 22:01

@domar--> Beats Audio Now Available on Any Gingerbread ROM | xda-developers

Draco--> Słuchawki od iPhone'a 4S wcale nie są takie dobre, to tak na początek. ;) Ja osobiście różnicę słyszałem, ale raczej na gorsze. Wolę się pobawić z equalizerem w Powermp'ie, niż włączać BA.

A cena słuchawek BA to zapewne efekt marketingu (choć słuchawek nie testowałem, więc mogę się mylić).

EDIT:

z 2 strony nie powiesz, że są złe

Nie są najgorsze, ale też nie stawiałbym ich na piedestale.

Użytkownik jamaniek edytował ten post 01.03.2012 - 22:07

#3003 OFFLINE   Badnews

• 30 postów
  • Telefon:HTC DESIRE

• Firmware:AOKP build 40 Desire

Napisano 01.03.2012 - 22:02

Hej, jakaś ciekawa alternatywa dla tego softu? mam wersje AIO v5.0.4 S.E. Muszę codziennie resetować bo pod wieczór zaczyna przymulać. Telefon wykorzystuje tylko do pisania sms, wykonywania telefonów.

#3004 OFFLINE   Draco

• 30 postów

• Firmware:Virtuous Quattro RC3 dla HTC Desire

Napisano 01.03.2012 - 22:04

ja ściągam 007 mod, zobaczymy co z tego wyjdzie.
jamaniek -> z 2 strony nie powiesz, że są złe, po 2 mam też AKG k414p czyli w sumie chyba jedne z nalepszych AKG na rynku, i serio nie ma mocy beats:P

edit:
zapewne, nie są cudowne ;) miałem kilka ciekawszych, i nie stawiam na piedestale, poprostu sądziłem poczatkowo że beats działa ze wszelkimi słuchawkami, a że z s4 nie są złe, liczyłem na wyniki :)

Użytkownik Draco edytował ten post 01.03.2012 - 22:15

#3005 OFFLINE   jamaniek

• 72 postów

• Firmware:Runnymede ALLinONE V2.5.1 - Sense 3.5

Napisano 01.03.2012 - 22:27

Beats działa ze wszystkimi słuchawkami, kwestia na których usłyszy się różnicę. Skręca mnie jak widzę dzieciaki z badziewnymi odtwarzaczami mp3/telefonami i słuchawkami za 14zł w uszach. Dla mnie muzyka na telefonie to wyłącznie WAV, FLAC, ALAC, porządne słuchawki i dobrze ustawiony korektor. Ale to już jest rozmowa na inny temat. Ostry OT poszedł. :niepewny:

EDIT:

W takim razie kup im inne odtwarzacze... ich sprawa, nie Twoja.

Nie chciałem obrazić. :) Jeśli kogoś nie stać to ok, lecz w przeciwnym wypadku naprawdę nie rozumiem czemu. Lepsza jakość = lepsze doświadczenia ze słuchania muzyki. Wiele badań potwierdza też, że słuchanie muzyki słabej jakościowo prowadzi do niewrażliwości na niektóre częstotliwości, tzw. szumu usznego (choć tu większą rolę odgrywa głośność) i degeneracji słuchu.

Użytkownik jamaniek edytował ten post 01.03.2012 - 23:55

#3006 OFFLINE   kalboy92

• 348 postów
  • Telefon:iPhone

• Tablet:Asus MeMO Pad 7

• Firmware:iOS 8.X

Napisano 01.03.2012 - 23:44

W takim razie kup im inne odtwarzacze... ich sprawa, nie Twoja.

Wysłano z HTC Desire

#3007 OFFLINE   gamblerpl

• 44 postów

Napisano 02.03.2012 - 09:19

Mam problem z Aparatem,... Rom 6.0.4.1 SE działa pieknie,.. tylko w trakcie robienia zdjec czasami aparat wariuje .. obraz z pogladu robie sie np. niebieski.. i skacze strasznie obraz... ...mam DesireCamera 3.0 Old ... ..dziekuje z gory za pomoc

#3008 OFFLINE   dzikimuflon

• 5 postów

Napisano 02.03.2012 - 09:32

Szukałem odpowiedzi w tym wątku ale jej nie znalazłem. Mam mały problem z wersją 5.1.2 tego romu. Jak do kogoś dzwonię to rozmówca twierdzi, że bardzo cicho mówię. Na wersji 4.0.3 i stockowym romie tego nie było :) Wiecie może jak to rozwiązać? Szukałem wczoraj rozwiązania po wielu forach polskich i zagranicznych. Niestety nic nie znalazłem. Jedyne co udało mi się ustalić to to, że gdzieś się zwiększa czułość mikrofonu. Niestety nie wiem gdzie. Głośniczek z tyłu telefonu też był cichy ale aplikacją Volume+ sprawiłem, że jest głośniej (tak jak było kiedyś). Muszę od nowa wgrywać soft?

#3009 OFFLINE   zbiecik

• 1287 postów
  • Telefon:Lg G3

• Tablet:Jakiś Chińczyk

• Sieć:Nju Mobile

• Firmware:stock

Napisano 02.03.2012 - 09:37

Mam problem z Aparatem,... Rom 6.0.4.1 SE działa pieknie,.. tylko w trakcie robienia zdjec czasami aparat wariuje .. obraz z pogladu robie sie np. niebieski.. i skacze strasznie obraz... ...mam DesireCamera 3.0 Old ... ..dziekuje z gory za pomoc

Gdybys czytal co jest napisane w aroma to wiedzial bys ze ta wersja aparatu tak sie moze zachowywac jest to wyraznie napisane przy instalacji.

#3010 OFFLINE   gamblerpl

• 44 postów

Napisano 02.03.2012 - 09:45

Nigdzie nie moge znalezc takich informacji ;/ ...a wiesz moze jak moge ten problem rozwiazac bez robienia full Wip'a ?