Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Remmmm

Samsung Galaxy A3 2017 - opinie na temat telefonu, dyskusja

Rozwiązany

zygmunt007   
Otrzymana reputacja: 4
zygmunt007

Co to powiadomienia "Wykryto wilgoć w porcie USB.." i braku możliwości ładowania. Pomaga po prostu restart telefonu lub wyłączenie. Wtedy ładuje się bez zająknięcia. Ale gdy już trochę  pochodzi to podłączenie ładowarki skutkuje wyżej wskazanym komunikatem i brakiem ładowania. Port czysty i na 100% suchy. Nie wiem, czy wysyłać do serwisu, bo znając życie to naładują tel po restarcie i odeślą. Albo też znajdą winę użytkownika.

W sumie teoretycznie da się z tym żyć, no ale produkt nowy to chce się żeby wszystko było cacy :) 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Maniex323   
Otrzymana reputacja: 9
Maniex323

Kupilem ten telefon calkiem nie dawno i ogolnie jak narazie jestem zadowolony z niego ale myślałem ze bedzie mozna go zrootowac nie naruszajac flagi knox lecz widze ze to nie możliwe tak jak to było kiedyś i zostaje wybór albo root albo gwarancja,zawiodłem się...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MudzineK   
Otrzymana reputacja: 3
MudzineK

Telefon wart swojej ceny?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Maniex323   
Maniex323

Raczej tak teraz wszystkie telefony nie są za tanie a jeśli ktoś szuka do 5 cali to mały wybór jest ten wypada najlepiej na tle konkurencji 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
martinii   
Otrzymana reputacja: 3
martinii

Witam,

Jakie zabezpieczenie ekranu polecacie? Chciałbym szkło na cały ekran, ale ciężko dostać dobre... Kupiłem TO i jest tragedia...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Maniex323   
Maniex323

Jeśli chodzi o szkła to ciężki temat jak na cały ekran to klej tylko po bogach i niedosc że ekran traci na kolorach to jeszcze dotyk różnie działa no i lubi się odkleic, skolei zwykle szkło hartowane lipa bo po bokach się nie przykleja odstaje na około (nie wiem czy każdej firmy ale te co testowałem tak miały) obecnie nakleilem szkło hybrydowe i narazie uważam je za najlepsze bo mimo tego że nie jest na cały ekran brakuje go około po 2milimetry na około to jest cieńsze niż zwykle szkło i ma zaokrąglone krawędzie więc jeszcze spoko to wygląda a jeśli chodzi o wytrzymałość to za krótko je mam żeby coś stwierdzić 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.