• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
TheSpecial1

Dyskusja o ROMach, Kernelach i recovery - na luzie :)

1488 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Cześć :)

Założyłem luźny temacik, w którym będziemy mogli sobie porozmawiać na temat najróżniejszych modyfikacji na nasze giedwójki :D.

Więc będąc założycielem tematu, wypowiem się jako pierwszy :D.

Nie wiem jak Wy, ale ja mam straszne problemy z każdym ROMem AOSP. Każdy się zacina, resetuje itd. Siedzę na Rayglobe 3.2, gdyż jest to jedyny ROM na których nie mam random rebootów. Ktoś z Was miał podobny problem? Oczywiście wersja europejska, oraz zauważyłem iż wpływ na to ma voltage CPU. Na Stockowym kernelu Paranoida dając +75 w Trickster Mod telefon przestaje mieć Rnadom rebooty, ale bateria schodzi jak szalona. +100 nie próbowałem bo jest to dość dużo, ale i tak telefon na +75 potrafi się porządnie zwiesić, a następnie zresetować bez podawania przyczyny ;/.

Ktoś ma podobnie?

Edytowane przez Nekser
Dodano prefix.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przez tydzień testowałęm ParanoidAndroid i dzisiaj przesiadłem się z powrotem na stockowy ROM. Zawsze wolałem czystą wersję androida, ale niestety jak na razie nic nie dorównuje nakładce LG. Wszystkie są w wersji beta więc sporo bugów, zdażały się resety, freezy itp.

Wiele aplikacji nie było kompatybilnych i po prostu nie działały lub dotyk w nich nie reagował.

Wolę sobie wrzucić ikonki z KitKata na pulpit i podmienić ze stockowymi, zainstalowanie klawiatury też nie jest problemem (ta od LG jest zbyt "urozmaicona"). Jest możliwość wywalenia większości dziadostwa, które jest na stockowym romie a te aplikacje, które nam nie są potrzebne można schować.

Z tego co zauważyłem to szybkość działania ta sama, aparat robi lepsze zdjęcia na stocku, bateria lepiej trzyma, nie ma problemu z aplikacjami, żadnych lagów czy freezów. Wolę poczekać na razie na porządną wersję 4.4 jak wyjdzie aktualizacja. Deweloperzy będą mogli wtedy stworzyć bardziej stabilne ROMy. A prawda jest taka, że nakładka od LG jest bardzo dobra i daje ogromną możliwość personalizacji.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@up

Zgadzam się z tobą w 100% stockowy Rom jest w tej chwili najlepszy chyba :P co prawda cm11 też nie jest zły ale trzeba go jeszcze dopracować. Poza tym ja np już sie przyzwyczaiłem do stocka i jedyne co mi do niego potrzeba to root :P

Edytowane przez TheSpecial1
Cytowanie w całości posta poprzedzającego

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja siędzę na ROM Rayglobe 4.0, szkoda ze dev porzucił projekt bo sprzedał G2 i zajął się wsparciem dla jakiegoś chińskiego producenta telefonów...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też jestem miłośnikiem wyglądu czystego androida i spróbowałem PA 4.0. Niestety przez bugi typu działający w kratkę aparat wróciłem do Rayglobe 3.2.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, Na ten moment zaliczyłem juz 3 Romy.

1. Cyjan 11 nie zle działał w sumie 2 restarty podczas tygodnia użytkowania. Bateria bez szału no i przede wszystkim brakowało sprawnie działającego knock on. Zasięg ciut lepszy jak na stocku.

2. To clodly flex wersja 1 . 4.2. Wygląd na plus zero restartow . Bateria troszkę słabiej jak na stoku. Zasięg dużo lepszy.

3. Obecnie używany to Rayglobe 4.0. Bateria bardzo porównywalnie jak na stocku. Zero zwierz czy restartow. Bardzo dobry zasięg.

Ogólnie to planuje w najbliższej przyszłość jak czas pozwoli protestować modemy dla G2.

Kazdy z Romów pracował Co najmniej tydzień tak by się ułożył.

Co do Romów AOSP to myślę że będzie ciężko w najbliższym czasie o w pełni działający.

Natomiast bardzo pozytywnie, askoczyly mnie custom Romy oparte na stocku.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@up

O to ciekawe, ja mam wersję z USA Verizon ale Cyan i AOKP też na niego jest, podobno AOKP dłużej trzyma na baterii. Działasz na maszynie Dalvik czy ART ?

Edytowane przez TheSpecial1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@up

Spróbowałbym ale w takim AOKP nie znajdę już funkcji od LG typu KnockOn czy Quick Remote

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W slimkat z funkcji od lg widze tylko knockon. Dla pocieszenia lg wypuści 4.4.2 w połowie marca. :) i będą te wszystkie funkcje.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czysty rom nie różni się w odczuwalnym stopniu od romu z brandem Playa. Jakieś zauważalne ilości można by osiągnąć wgrywając jakiś bardzo uszczuplony custom rom, ale to też niekoniecznie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.