Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

TheSpecial1

Dyskusja o ROMach, Kernelach i recovery - na luzie :)

Rozwiązany

Martinnn   
Otrzymana reputacja: 56
Martinnn

Mile zaskoczony jestem Romem Orion OS 2.4 . 

Wydajnościowo jest bardzo dobrze jak i o dziwo z czasem pracy na baterii .. 

Na Romach opartych na stocku uzyskiwałem ledwo 4H SoT a na Orionie ponad 6H ..

• Piwko! 1

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bl00keRs   
Otrzymana reputacja: 11
bl00keRs

Jeżeli to są problemy z wyciekiem pamięci to ja na każdym Nougacie mam z tym problem i widocznie Google ani nikt inny do tej pory nie poradził sobie z nimi bo czasami tak potrafi przymulić, że mnie >ciach< bierze doslownie i pomaga na chwilkę czyszczenie cache i dalvik z recovery.Ten telefon już jest end of life i o Oreo raczej zapomnijcie albo jeszcze bardziej jakieś niedorobione będzie jak ten Nougat na LG G2. Ta słuchawka zatrzymała się na Kitkacie a wszystkie inne softy to półśrodki, w pół skończony Lollipop okrojony tym czym LG pół roku wcześniej się szczyciło a na AOSP to funkcjonalnościa i wyglądem elegancko ale co do kamery i płynności to pożal się Boże. Mam dwa egzemplarze LG G2 i na obu jadę i na obu to samo jest, może to przez wysokie DPI w ustawieniach 480 i wszystko na najmniejsze no ale jak chodzi ładnie tak chodzi ładnie a jak przymuli ni z >ciach< ni z pietruchy, zacznie żreć baterię to normalnie pokaz slajdów albo i jeszcze gorzej. Ten telefon do szufladki już się nadaje i czas przerzucić się na coś dzisiejszego bo niestety na 2017 to ta sluchawka >ciach< nie urywa już.

Edytowane przez Martinnn
zbędne wulgarne słownictwo.
  • haha! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jumis   
Otrzymana reputacja: 7
jumis

Witajcie. Własnie zainstalowałem AutoRec TWRP .Czy po pełnym wipe mogę   z pliku zip zainstalować dowolny ROM z Nugatem? Dla jasności chodzi mi o to czy można bez problemu przeskoczyć z KK do Nugata ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Daniel.   
Otrzymana reputacja: 1374
Daniel.

@jumis Najbezpieczniej, a raczej powinno przechodzić się na N z LP. Z KK nie polecam tego robić ;) 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jumis   
Otrzymana reputacja: 7
jumis
[mention=393656]jumis[/mention] Najbezpieczniej, a raczej powinno przechodzić się na N z LP. Z KK nie polecam tego robić  
No przeszedłem z kk i miałem cegłę :-P ale uratowałem. Teraz LP i jakos już odpuściłem N . To tel dla córki więc nie wymaga za dużo.

Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pepe444   
Otrzymana reputacja: 54
pepe444

Skąd bierzecie najnowsze TWRP i która wersja jest najnowsza? I czy jest dobra, polecana, czy lepiej wgrać jakieś starsze, ale sprawdzone?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Martinnn   
Otrzymana reputacja: 56
Martinnn

Osobiście polecam tą wersję .. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jawor86   
Otrzymana reputacja: 0
Jawor86

Cześć, chcę tchnąć nowe życie w LG G2, myślę nad ROM Resurrection Remix po przeczytaniu dedykowanego wątku. Jednak po doprowadzeniu do porządku szkiełka od aparatu pastą tempo i zrobieniu zdjęć wewnątrz i na zewnątrz pomyślałem, że faktycznie aparat w tym telefonie naprawdę jest bardzo dobry. W których ROM utrzymam jakość aparatu bądź zbliżoną do stockowej? Obecnie mam go w stockowym KK.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.