Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Anna Górska

Spadek napięcia na ładowarce.

Rozwiązany

Anna Górska   
Otrzymana reputacja: 0
Anna Górska
Napisano (edytowane)

Witam.

Od kilku dni, stwierdzam iz po uzyciu ładowarki 2A u brata, telefon ładuje mi się tempem zółwim. Moje ładowarki które nie sprawialy problemu, w noc (+/-8h) ladują zalednie 50% baterii. Po sciagnieciu aplikacji Galaxy Charging Current zauwazylam ze w momencie podpiecia wskazuje srednio 800mA a nastepnie spada do 100mA przy uzyciu kazdej ładowarki. Pytanie co robić?

Edytowane przez Fenek
Tytuł.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Camulos   
Otrzymana reputacja: 1708
Camulos

@Anna Górska

a czy bateria jest jeszcze sprawna, nie ma żadnych uszkodzeń typu wybrzuszenia,

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość   
Gość

Sprawdz na innej bateri umnie ładowanie jest 1000mA ale i zdaża sie że jest 800mA wymieniłem baterie bo miałem z 2012 roku a teraz mam andida 2300mah

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lipton73   
Otrzymana reputacja: 191
lipton73

Bateria, kabel, ładowarka. Najczęściej spadek prądu ładowania spowodowany jest trefnym kablem, baterię sprawdź jak koledzy wyżej napisali

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
medidev   
Otrzymana reputacja: 0
medidev

Ja mam identyczny problem i moment w którym bateria nie jest w stanie naładować się do pełna przez noc jest dobijające. Nie wspominając już o korzystaniu z telefonu w trakcie ładowania. Skorzystałem z programu Ampere i prąd spada do 100mA, ale i napięcie jest 3,5V - nie powinno być 5V? 

Moja galaktyka ma jeszcze jeden dziwny problem z ładowaniem - powerbank. Mam w domu dwa i jakbym się nie starał to telefon nawet nie wzbudzi zainteresowania powebanka. 

Ładowarka oryginalna oraz od LG G3s bez róznicy, ja już nie mam siły do tego, a w serwisie powiedzieli, że analiza z wymianą od 60zł w przypadku wymiany usb do 160zł - wymiana usb i czegoś tam na płycie odpowiedzialne za ładowanie.

Bateria może i już przeszła swoje, ale włożona do drugiego S3 ładuje aż miło popatrzeć, a z drugiego bateria w moim no to już krew na oczy.

Myślicie, że to może być wina tylko USB? Zastanawiam się nad kupnem paru USB na aliexpress i zanieść jakimś specom co lutują powietrzem i mają lepszy sprzęt niż lupę.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.