mitpio

Pytania ,odpowiedzi i pomoc odnośnie naszej xz-etki

230 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Spoiler

Edytowane przez dszymek
Video umieszczamy w spojler

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I na filmie ładnie widać właśnie, że ramka pęknie przy odginaniu. Trudno mi wyobrazić sobie, że dojdzie do trwałego zgięcia XZ bez pęknięcia ramki. W dodatku ramka pęka w sytuacji, gdy zginanie, autor filmu robił, jako ściskanie tylnej ścianki telefonu. Gdy rozciągał tylną ściankę, wtedy nie udało mu się złamać ramki, mimo wcześniejszych pęknięć.

@ majes85 - zgięty masz w stronę pleców telefonu czy wyświetlacza?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 godziny temu, piotrzet23 napisał:

Wyłączę i sprawdzę czy będzie się powtarzać na soft CE1 nie uśmiecha mi sie wracać gdyż nie ma VoLTE i VoWifi.

@Pawel0013

A ty jaki masz soft? CE1 czy tmobile.pl?

plus .... ale o dziwo telefon sie uspokoił i wszystko gra jak należy

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Być może w tle coś się działo

Wysłał mitpio z F8331 andek mm przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Abi po przekątnej, czyli prawy górny róg jest tak jakby wyżej niż lewy i adekwatnie do dołu. Pisałem do Sony mobile, sprawę znają, ale tak jak kolega pisał wyżej - traktują jako uszkodzenie mechaniczne. Pozostało się na razie z tym pogodzić. Pozdrawiam 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sporo nowa o wygiętych telefonach to moja poprzednia z3 była lekko wygięta. Oddałem do w-supportu ze względu na odklejony front. W raporcie naprawy było to zaznaczone, aczkolwiek wymienili mi tel na nowy. To widać trochę loteria. Mi się fartło. Co ciekawe nowy telefon robił lepsze fotki niż poprzedni.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No może był z inną matryca lub to siła sugestii ️. W każdym razie wszystko zależy w tych serwisach na kogo się trafi

Tap Tap z XZ

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie to nie była siła sugestii tylko faktycznie porównując zdjęcia czy to w galerii telefonu czy z kompa widać było różnice. Tamta może się wysłużyła. A wracając do tematu w-supportu. Może faktycznie też trzeba mieć szczęście na kogo się trafi, ale wiem na pewno, że nie zwracają jakiej specjalnej uwagi na software. Zdarzyło mi się oddawać telefony bez kluczy DRM, zrootowane lub bez oficjalnego oprogramowania i zawsze była rozpatrywana pozytywnie. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klucze DRM czy sam root, nie są aż tak istotne. Grunt by po podłączeniu do do kompa, dał się normalnie aktualizować. Z drugiej strony zgadzam się z tym, iż dużo zależy na kogo się trafi. Swego czasu na forum (w innym dziale) odpisywałem swoją "przygodę" z serwisem i powiem, że nie było tak kolorowo, pół roku walczyłem z działami, aż wreszcie napisałem do producenta i sprawa się rozwiązała. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O dziwo u mnie bateria też się uspokoiła i co ciekawe wzrósł SOT z 3h 30 min na około 4h 30 min 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.