Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Pixi7

Kiano Intelect X2, co sądzicie o tym 2w1?

Rozwiązany

Mr.Z   
Otrzymana reputacja: 5
Mr.Z

I czekałem równy miesiąc od złożenia reklamacji do dnia odbioru. Wymieniono baterię i urządzenie jak na razie działa prawidłowo. Zobaczymy czy znowu po jakimś czasie nie będzie problemu z baterią.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mr.Z   
Otrzymana reputacja: 5
Mr.Z

I po kilku tygodniach chyba znowu wyśle go na gwarancję, tym razem bateria ok, ale zaczęły sie dziać inne dziwne rzeczy: podczas chęci wygaszenia przyciskiem, nie wygasza a daje ekran do całkowitego zamknięcia. Dodatkowo kiedyś wariował ekran, tzn samoczynnie się coś włączało. Innym razem znów po uruchomieniu mimo wpiętej klawiatury owa klawiatura nie działa, wypięcie i wpięcie uruchamiania klawiaturę. A po wyłączeniu całkowitym tabletu cały czas świeci dioda ba klawiaturze a na stykach tabletu z klawiaturą jest zasilanie mimo wyłączonego tabletu a być nie powinno. Widocznie w serwisie podczas naprawy baterii zrypali co innego, ale to dobrze bo teraz sobie zarządami​ zwrotu kasy za ten złom.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

No i udało mi się odzyskać pieniądze za ten złom, jeśli ktoś ma to Kiano i jeszcze sprzęt nie ma roku czasu a są problemy z baterią, polecam nagrać filmik jak sprzęt sie samoczynnie wyłącza i oddać na gwarancję z tytułu rękojmi. W moim przypadku z racji ponownej reklamacji z powodu bateria zażądałem zwrotu pieniędzy i reklamacja została uznaną na moją korzyść. Od tego momentu jak najdalej od marki Kiano.

• haha! 1

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.