Ament

Android 7.0 na Note5 - pierwsze wrażenia i opinie

65 postów w tym temacie

Na pierwszy rzut oka też nie widzę różnicy w zdjęciach i filmach.
Ogólnie jestem zadowolony z 7, w niektórych miejscach przypomina mi Note 7. Z drobiazgów na plus, w moim samochodzie podłączony przez Bluetooth odtwarza teraz (jak wcześniej N7) dzwonki przypisane do kontaktów a nie dzwonek systemowy przypisany w aucie.

Wysłane z mojego SM-N920C

1 osoba postawił/-a piwo

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Tutek@slaweczek

Jestem bardzo daleki od sugestii, że źle przetestowaliście Panowie aparat na nowym sofcie, ale z moich testów (na jednym Note5, zainstalowałem dzisiaj 7.0) wynika, że po włączeniu trybu profesjonalnego, aplikacja aparat zostaje zatrzymana i nie można z niej korzystać. Przy rozdzielczości FHD (60 kl.s) film zamiast zwiększyć płynność odtwarzania, mocno zacina się. Zmieniono jeden z kodeków zapisu obrazu w tej rozdzielczości i to może być tego skutkiem. Czekam na potwierdzenie moich wniosków, bo byłyby to poważne niedociągnięcia. Zweryfikujcie to, proszę, być może to tylko przypadłość mego egzemplarza. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@up
U mnie tryb profesjonalny działa bez zarzutu, są dostępne wszystkie opcje ustawień, nic się nie zawiesza.
Filmy FHD (60kl/s) też nie sprawiają problemów, nie widać przeskoków.
Mam z kolei inny problem. Używam od kilku pokoleń Note aplikacji Simple Calendar, to taka apka do pokazywania wyciągu nadchodzących wydarzeń z kalendarza. Do tej pory wyświetlał mi listę na głównym ekranie dosunietą do lewej strony, teraz centruje tekst i wygląda to fatalnie.

dodana zawartość

Jeszcze jedno, czy ktoś zauważył zwiększenie ilości dostępnej pamięci? U mnie po instalacji 7 uzyskałem 1GB więcej

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie tez aparat zarówno w trybie prof jak i video 60fps dziala b.dobrze - tak samo jak w 6.0.1. Jedynie stabilizacja video kuleje ale tak juz bylo w MM i ogolnie we wszystkich Samsungach

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Notatka od Moderatora: Artur35
W celu kontynuowania dyskusji na temat tego softu, przeznaczonego na konkretny model Note5 N920C, XSG, zapraszam do wątku w podforum  Rom-y & Modyfikacje
wykrzyk.png  

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.