grzesiu139

rom
LineageOS 14.1 dla S4 Mini 3G/LTE [TEST][Android 7.1.1 Nougat]

16 postów w tym temacie

S-View? Nie rozumiem pytania skąd mam? To jest już w oprogramowaniu, tyle ze bez zegarka i powiadomien w mniejszym okienku. Tylko kolor niebieski (rozladowywania) i pomarańczowy (ladowanie). Ogolnie ubogie to, duzo rzeczy nie dziala. Zarowno wersja 14.1 jak i 13

Zainstalowałem AICP 12.1 dla porównania, i jak dla mnie wypada lepiej. Wszystko działa, stabilna praca i sporo dodatków.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Dzień dobry !
Właśnie wrzuciłem sobie LineageOs na s4 mini i9195. Wszystko ładnie pracuje, nie ma problemów z kartą pamięci, smsy i rozmowy przychodzące, wychodzące, wszystko śmiga. Lecz mam jeden błąd a mianowicie po podłączeniu pod kompa przez interfejs usb 2.0 (Windows 10 Pro x64 Annivesary Update) s4 mini jest wykrywany jako urządzenie multimedialne niestety, jako puste (brak dostępu do pamięci zew. i wew).
Ma ktoś jakiś pomysł na to ? 
Po instalacji TWRP i zrobieniu roota nie było problemu, problem dopiero wystąpił po instalacji lineage.
Drugi błąd, w sumie mało ważny, to system nie widział kontaktów na karcie SIM przy próbie importu z sima, czasem też nie widzi kontaktów gdzy się próbuje wyeksportować kontakty do pliku.vcf ale w tym przypadku wystarczy wyczyścić widok ostatnio uruchomionych aplikacji, otworzyć apke kontakty i już są widoczne kontakty w menu exportowania.
Pozdrawiam !

Edit
Po podłączeniu telefonu pod USB, w Opcje programistyczne>Wybierz konfigurację USB, gdy zmienimy na PTP nagle mamy dostęp tylko do pamięci wewnętrznej. Po ponownej zmianie na MTP mamy już dostęp do pamięci wewnętrznej jak i karty SD. Niestety po odłączeniu USB i ponownym podłączeniu znowu nie ma dostępu do żadnej pamięci. Po zmianie na PTP i ponownym ustawienia na MTP z powrotem mamy dostęp do obu pamięci.

Spoiler

Screenshot (29).png

Screenshot (30).png

Edytowane przez ZiomexUs
Grafiki zamieszczamy w Spoilerach.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest mozliwosc ustawienia 2 roznych tapet dla ekranu blokady i pulpitu bo nie moge znalesc takiej opcji i czy macie po ostatniej aktualizacji mozliwosc zmiany na widok komputerowy w przegladarce gello?

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@kuba8

Ustawienia>Wyświetlacz>Tapeta>Tapety po wybraniu odpowiedniego zdjęcia, dotykasz fajkę "Ustaw tapetę" wyświetli Ci się pop-up z wyborem gdzie tą tapetę ustawić, masz 3 opcje 
-home screen
-lock screen

-home screen and lock screen
Ten pop-up nie wyświetla się np przy wyborze "Galeria" zamiast "Tapety", lecz z poziomu opcji "Tapety" masz dostęp do galerii przez dotknięcie "Moje zdjęcia".

Edytowane przez Muszczu
Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6]

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@ZiomexUs
Ok tapety dzialaja ,a co z widokiem komputerowym w przegladarce gello u mnie w tej wersji brak opcji wyboru a wpoprzednuch mialem ale nie pamietam wersji aktualnie mam 42.0.23.11.1185

Mozesz sprawdzic czy masz opcje desktop site do zaznaczenia bo nie wiem czy cos sie zle zaistalowalo czy to blad tej wersji.

Spoiler

5079653010b7295c42d7b52d91c0c12e.jpg

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Muszczu
Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6]

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z przeglądarką CI nie pomogę bo przy instalacji wywala mi błąd, i nie mogę jej zainstalować. Nie wiem czemu...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.