Rafal560

[OFFICIAL] P9 Lite EMUI 5.0 Android Nougat 7.0 / Informacje, dyskusja.

59 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Aby ostudzić wszystkim emocje, zakładam nowy temat w którym będziecie mogli czytać, informować o oficjalnym, stabilnym wydaniu EMUI 5.0 dla P9 Lite. Myślę, że dzięki temu unikniemy niepotrzebnego mętliku i spamu w innych tematach.

UWAGI:

- nie SPAMUJEMY bezsensownymi postami,

- nie wstawiamy  screenów z wypocinami od "Huawei Mobile" z Facebooka (tyczy się odpowiedzi do postów gości, a nie oficjalnych informacji z tablicy)

- mile widziane informacje z zagranicznych portali,

- przy jakiejkolwiek informacji wstawiamy odnośnik do jej źródła,

- temat przeznaczony dla każdej wersji P9 Lite, jeśli publikujesz jakąś informacje, napisz do której wersji urządzenia, np "VNS-L21". 

Każda przydatna informacja będzie podpięta pod pierwszy post.

Kalendarium:

15.02.2017

- Na razie nie są znane informacje co do czasu wydania  Android'a 7 dla P9 Lite.

14.03.2017

- Włoski portal "optimaitalia.com" poinformował o rozpoczęciu przesyłania aktualizacji oficjalnego androida 7 na VNS-L31 w Europie. Aktualizacja ma być wdrażania etapami według regionów od 14 Marca. Aktualizacje dostają już np. Turcy.

Źródło:

Edytowane przez Rafal560
Kolor czerwony zarezerwowany jest dla administracji forum
4 osoby postawili piwo

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Notatka Moderatora:
Treść notatki:

Pozwoliłem sobie ukryć posty pod postem głównym, ponieważ jeden z punktów mówi jasno:

• ''Nie SPAMUJEMY bezsensownymi postami''. A jest łamany już od samego początku. Niby chcecie porządek, niby chcecie pewne i sprawdzone informacje, a tak naprawdę sami wprowadzacie bałagan i zamieszanie, sprowadzając wszystko do tego, że nikt nic nie wie i pytania powtarzają się co kilka postów. A gdy takie posty (na które sami narzekacie) są usuwane, wtedy cała wina spada na nas... ;). Przypominam, że my, czyli Moderacja, mamy otwarte PW i nikt nie broni wam do nas napisać w każdej sprawie, czy to ogólnie czy o usunięty post. Ale nie zaśmiecajmy w taki sposób tematu, o to was proszę. To samo tyczy się sporów między użytkownikami, a nie mających żadnego wpływy na wątek - od tego jest PW. 

• Temat został przeniesiono z R&M do DO ponieważ nie spełniam warunków zawartych w regulaminie R&M.

Na koniec prosiłbym o wzajemny szacunek wobec siebie, w tym wątku jak i ogólnie, 

Pozdrawiam i życzę Miłego Wieczoru, Natan

6 osób postawili piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Póki nie znamy oficjalnej daty wydania finalnego Androida 7.0 na P9 Lite i póki większość posiadaczy tego smartfona nie będzie miała zainstalowanego Androida 7.0, to nie ma co liczyć na posty inne niż spam, bo niby o czym tu pisać?

2 osoby postawili piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wątek powinien być dopiero założony z dniem pojawienia się oficjalnej wersji 7.0
Tak nie potrzebnie wisi .

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

4 osoby postawili piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzwoniłem na Infolinię Huawei'a Rozsyłają aktulizacje najprawdopodniej ma być 20 Marca na Brandowane telefony a na Niebrandowane ok 29 Lutego :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

29 lutego 2020 tak? Trochę czekania :D

3 osoby postawili piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobra dobra zartownisie, to swietna wiadomosc! czekam wiec do wtorku z nadzieja :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@puma1991 Tyle że wiesz, oni powiedzieli że to przybliżona data, rozsyłają to, ogólnie pytałem choć troche wycisnąć z nich czy dałoby radę bezpośrednio na IMEI, wysłać powiedzieli że, nie da rady. Ale jestem dobrej myśli że dostaniemy to 29 Lutego, bo już czas beta testy się skończyły, a Brandowani użytkownicy troche sobie poczekają, choć jestem dobrego słowa że T-Mobile podejmie się zadania i wgra tak samo jak Niebrandowane :)

Edytowane przez Sebeczq96

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie ma 29 lutego ale kit

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@Sebeczq96 proponowałbym ci nie aktualizować telefonu samemu bo uwalisz, to pewniak więc oddaj go do jakiegoś serwisu albo komuś kto się na tym zna.

@mar101 on jeszcze o tym nie wie.

Edytowane przez ggizmo
błędy
1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.