• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
lukrab90

Aktualizacja do 7.0 a zainstalowane aplikacje

10 postów w tym temacie

Witam, ostatnio w shieldzie k1 zauważyłem możliwość aktualizacji systemu do wersji 7.0 i tu pojawia się pytanie- Co z zainstalowanymi już aplikacjami a konkretniej nawigacją Igo, która jest zainstalowana co prawda w pamięci urządzenia ale mapy już na karcie? Czeka mnie reinstalacja?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, jeśli aktualizacja przebiegnie prawidłowo, to wszystkie aplikacje powinny pozostać tak jak są.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyli android 7 nie ma inaczej ponazywanych folderów systemowych i problemu nie będzie na pewno? Pytam to dociekliwie bo igo instalowałem w rejonach naszego pięknego kraju w, których teraz już się nie obracam i nie znam za bardzo nikogo w pobliżu kto by mnie uratował w razie problemu po aktualizacji a nawigacja jest mi potrzebna na codzien

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co ma inaczej a co nie, to cię nic nie obchodzi. Aktualizacja to wszystko ma ogarnąć, twoje aplikacje zostają na miejscu. No chyba że aktualizacja się nie powiedzie albo wystąpi jakiś inny błąd.

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jednak jeżeli przechodzisz z Androida o „numerek w górę" to jest zalecane, aby zrobić wipe. (Mogą występować Random Reboots/Crashe Aplikacji/Problemy z Baterią, a w skrajnych przypadkach telefon może złapać BootLoopa)

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piwo postawione bo odpowiedz fachowa ale że w temacie androida jestem zielony to i tak nic nie zrozumiałem więc jak na razie aktualizacji nie będzie chyba bo z google maps nie pojeżdżę długo (nie te gabaryty) ;) Igo wgrywane na dziko oczywiście więc na Wipe nie mogę sobie tym bardziej pozwolić 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@marcinadd Zalecane jest aby zrobić wipe, jeśli zobaczysz że cos jest nie tak. Jeśli wszystko będzie ok, to nie ma powodu robić wipe. Najczęściej wszystko jest ok.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@giaur500 Mimo wszystko jednak ja zawsze proponowałbym wipe(i tak też zawsze robię).

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak wolisz.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Czy jest możliwość powrotu do wersji 6.0.1 z 7.0? Przy nowym andku zauważyłem wzrost pamięciożerności. Wcześniej miałem jej wolnej ok 2.0 do 2.2 Gg, teraz 1.5 do Max 1.8.... 

Czy przeskok coś uszkodzi? Mam Galaxy s7 bez roota. Aktualizację robiłem z poziomu telefonu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.