Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

lukrab90

Aktualizacja do 7.0 a zainstalowane aplikacje

9 postów w tym temacie

Witam, ostatnio w shieldzie k1 zauważyłem możliwość aktualizacji systemu do wersji 7.0 i tu pojawia się pytanie- Co z zainstalowanymi już aplikacjami a konkretniej nawigacją Igo, która jest zainstalowana co prawda w pamięci urządzenia ale mapy już na karcie? Czeka mnie reinstalacja?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, jeśli aktualizacja przebiegnie prawidłowo, to wszystkie aplikacje powinny pozostać tak jak są.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyli android 7 nie ma inaczej ponazywanych folderów systemowych i problemu nie będzie na pewno? Pytam to dociekliwie bo igo instalowałem w rejonach naszego pięknego kraju w, których teraz już się nie obracam i nie znam za bardzo nikogo w pobliżu kto by mnie uratował w razie problemu po aktualizacji a nawigacja jest mi potrzebna na codzien

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co ma inaczej a co nie, to cię nic nie obchodzi. Aktualizacja to wszystko ma ogarnąć, twoje aplikacje zostają na miejscu. No chyba że aktualizacja się nie powiedzie albo wystąpi jakiś inny błąd.

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jednak jeżeli przechodzisz z Androida o „numerek w górę" to jest zalecane, aby zrobić wipe. (Mogą występować Random Reboots/Crashe Aplikacji/Problemy z Baterią, a w skrajnych przypadkach telefon może złapać BootLoopa)

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piwo postawione bo odpowiedz fachowa ale że w temacie androida jestem zielony to i tak nic nie zrozumiałem więc jak na razie aktualizacji nie będzie chyba bo z google maps nie pojeżdżę długo (nie te gabaryty) ;) Igo wgrywane na dziko oczywiście więc na Wipe nie mogę sobie tym bardziej pozwolić 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@marcinadd Zalecane jest aby zrobić wipe, jeśli zobaczysz że cos jest nie tak. Jeśli wszystko będzie ok, to nie ma powodu robić wipe. Najczęściej wszystko jest ok.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@giaur500 Mimo wszystko jednak ja zawsze proponowałbym wipe(i tak też zawsze robię).

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak wolisz.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.