Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Edness

TV BOX x92 problem z HDMI.

Rozwiązany

pavlikdc   
Otrzymana reputacja: 65
pavlikdc

Kup shielda i po temacie.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dusktill   
Otrzymana reputacja: 97
dusktill

Shield jest skierowany bardziej w stronę gier a za tę kasę zdecydowanie lepiej kupić XO albo PS4.

Jeśli już to Xiaomi Mi Box. Jedyny ból, to problem z automatyczną zmianą częstotliwości odświeżania. Tryb auto sobie nie radzi. Dla mnie byłby również problem z udostępnieniem w sieci domowej, dysku podłączonego do boxa.

• Piwko! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
niachu   
Otrzymana reputacja: 3
niachu

Czy mógłby mi ktoś sprawdzić czy nie ma problemu z uruchomieniem aplikacji gDMSS Lite na tym boxie? Planuję zakup tego boxa do używania tej aplikacji oraz kodi.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pavlikdc   
Otrzymana reputacja: 65
pavlikdc

@niachu Ze sklepu nie można jej pobrać bo pokazuje niezgodność urządzenia z aplikacją ale sama apkę możesz znaleźć na apkpure lub apkmirror. Odpaliłem bez problemu ale więcej nie sprawdzałem bo nie mam takich sprzętów.

63d31c86dc1ad21a.jpg

• Piwko! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
niachu   
Otrzymana reputacja: 3
niachu

Dzięki, o to mi chodziło. Leci piwko oraz tv box do mnie :wink-new:

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
butch821   
Otrzymana reputacja: 0
butch821

Cześć wszystkim! 

W czasie gdy X92 mknie do mnie po falach oceanów, zastanawiam się jak usprawnić chłodzenie aby pudełeczko podziałało dłużej niż rok. 

Czy któryś właściciel owego urządzenia może mnie poratować wiedzą?

Ponieważ nie chciałbym rezać obudowy (pokrywy) na wstępie, potrzebuję się dowiedzieć:

1. Jaki największy/najwyższy radiator można upchnąć zamiast fabrycznego? Jaki może być max na wysokość, ew. dł/szer/wys ?  Chciałbym aby nadal chłodzenie było pasywne ale... dobrej jakości wiatraczek nie powinien robić dużo szumu. 

2. Jaki jest rozstaw śrubek mocowania do PCB ? 

3. Jak się nazywa typ wtyczki, do której podpięte jest podświetlenie? Chciałbym dokupić wiatrak z taką wtyczką P&P. Czy to jest "po prostu" 2pin ?

4. Czy jak podepnę wiatrak 12v to będzie się kręcił, tylko wolniej?

5. Czy jest miejsce w pudełku aby podkleić osobny wiatraczek obok radiatora na procesorze?

Na aledrogo jest sporo rozwiązań onych i używanych. Można wyrwać fajny miedziany cooler za paręnaście/dziesiąt złotych.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15leonsio   
Otrzymana reputacja: 8
15leonsio
Cześć wszystkim! 
W czasie gdy X92 mknie do mnie po falach oceanów, zastanawiam się jak usprawnić chłodzenie aby pudełeczko podziałało dłużej niż rok. 
Czy któryś właściciel owego urządzenia może mnie poratować wiedzą?
Ponieważ nie chciałbym rezać obudowy (pokrywy) na wstępie, potrzebuję się dowiedzieć:
1. Jaki największy/najwyższy radiator można upchnąć zamiast fabrycznego? Jaki może być max na wysokość, ew. dł/szer/wys ?  Chciałbym aby nadal chłodzenie było pasywne ale... dobrej jakości wiatraczek nie powinien robić dużo szumu. 
2. Jaki jest rozstaw śrubek mocowania do PCB ? 
3. Jak się nazywa typ wtyczki, do której podpięte jest podświetlenie? Chciałbym dokupić wiatrak z taką wtyczką P&P. Czy to jest "po prostu" 2pin ?
4. Czy jak podepnę wiatrak 12v to będzie się kręcił, tylko wolniej?
5. Czy jest miejsce w pudełku aby podkleić osobny wiatraczek obok radiatora na procesorze?

Na aledrogo jest sporo rozwiązań onych i używanych. Można wyrwać fajny miedziany cooler za paręnaście/dziesiąt złotych.

Do wtyczki od podświetlenia wiatraka nie podepniesz. Za mała moc prądu. Napięcie faktycznie jest 5V,lecz wiatrak nawet nie zakreci. Po podłączeniu napięcie spada do 1, 5V.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Arkady1964   
Otrzymana reputacja: 59
Arkady1964
Dnia ‎15‎.‎07‎.‎2017 o 17:05, dusktill napisał:

Shield jest skierowany bardziej w stronę gier a za tę kasę zdecydowanie lepiej kupić XO albo PS4.

Dokładnie tak, dla miłośników gier XO lub PS4 to świetny wybór.

Chciałem tylko jedno sprawę doprecyzować, jeżeli chodzi o multimedia to wybór XO jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od PS4.   Albumy zapisane na płytach CD nie są przez PlayStation 4 odtwarzane ale jest to tylko jedna z ułomności PS4 pod względem multimedialności.  

Xbox One i Xbox One X są oparte na systemie Windows10 i bardzo duży nacisk położono na ich multimedialność.

Edytowane przez Arkady1964

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.