Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

KunDun

Konto użytkownika z którego postowane są newsy - Tapatalk

Polecane posty

KunDun   
Otrzymana reputacja: 81
KunDun

Trudno było mi zrozumiale ująć problem w tytule wątku więc postaram się szybko wyjaśnić w czym problem (?). Zaznaczam, że nie jestem pewien czy to dobre miejsce na taki temat, ale nie znalazłem tematu poświęconego integracji forum ACP z Tapatalkiem (proszę o przekierowanie, jeśli takowy wątek istnieje). Rozumiem też, że biorąc pod uwagę liczbę ostatnich zmian, Tapatalk może nie być wysoko na Waszej liściej priorytetów, jednak być może ktoś znajdzie chwilę, żeby przyjrzeć się sprawie.

Krótka piłka: chodzi mi o konto, z którego postowane są wątki na portalu i w dziale News. Zgodnie z załączonym screenem postowane są przez użytkownika 'qlimazz'. Oprócz tego, na liście powiadomień pojawia się również konto Android.com.pl (to samo, które znajdziemy w desktopowej wersji forum) z związku z czym każdy news jest zdublowany. Co więcej, o ile z powiadomień z konta Android.com.pl można się wypisać, o tyle tych zamieszczanych przez użytkownika qlimazz nie sposób się pozbyć. Czy to jest spodziewane zachowanie, czy coś jest nie tak?

Spoiler

Screenshot_20170216-173358.thumb.png.5e1488ca0cedac3932f00280c252c69b.png

• Lubię to! 1

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
piskorfa   
Otrzymana reputacja: 641
piskorfa
28 minut temu, KunDun napisał:

Co więcej, o ile z powiadomień z konta Android.com.pl można się wypisać, o tyle tych zamieszczanych przez użytkownika qlimazz nie sposób się pozbyć. Czy to jest spodziewane zachowanie, czy coś jest nie tak?

To nie jest spodziewane zachowanie. Obydwa konta, o których piszesz to dwa zupełnie różne byty na forum, dwa różne profile.

Użytkownik qlimazz nigdy nie zamieścił żadnego postu na forum. Zarejestrował się tu 2 lata temu i na tym skończyła się jego kariera z tego co widzę :)

Ja osobiście na TT nie mam takich powiadomień i inni tez chyba nie.

Na Twoim miejscu wyczysciłbym cache i ewentualnie dane aplikacji, lub przynajmniej wyciął i dodał FACP ponownie

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
KunDun   
KunDun

@piskorfa

No tak, nie pomyślałem, że to może u mnie Tapatalk robi psikusy. Poczyszczę dane i zobaczę czy to w czymś pomogło - tak czy inaczej nie jest to odpowiednie miejsce na tę dyskusję, jeśli problem leży po mojej stronie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Araa   
Otrzymana reputacja: 3309
Araa

@piskorfa @KunDun

Z tego co widzę w TT wszystko wyświetlane jest prawidłowo. Nie od dziś wiemy, że support TT jak i IPS nie potrafią się dogadać i jest straszne zamieszanie. Krzaki występują bardzo często na TT. Tak jak pisał @piskorfa wyczyść dane jeżeli nie pomoże, odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz.

dodana zawartość

A oficjalne konto jest jedno @Android.com.pl z którego są posty w news.

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
KunDun   
KunDun
Napisano (edytowane)

@piskorfa  @Araa
Okazuje się, że problem tkwił w moim zarejestrowanym Tapatalk ID i nawet przeinstalowanie aplikacji nie pomogło. Doszedłem do wniosku, że nie jest mi ono potrzebne do niczego (na odpowiednie fora loguje się i tak adekwatnymi loginami) więc, używam TT bez logowania na ich natywne konto - i jest OK. Nie wiem skąd te "artefakty", ale wina ewidentnie po stronie apki a nie forum, więc temat do zamknięcia.

Edytowane przez KunDun

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Araa   
Otrzymana reputacja: 3309
Araa

@KunDun a wypisanie się z obserwowania for w TT innych niż potrzebujesz nie pomaga? U mnie czasem też z innych dostaje powiadomienie. Wydaje mi się że jest to bardziej reklama wciskana na siłę użytkownikom TT by przeglądali inne fora.

G⁴

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
KunDun   
KunDun

@Araa

Nie pomaga. Wypisałem się ze wszystkich for w TT, a zarówno w aplikacji jak i na stronie Tapatalka (gdzie jak się okazuje też można content przeglądać) powiadomienia od "qlimazza" wciąż się pojawiały. Tak jakby ktoś zahardcode'wał mi subskrypcję tego usera na amen, że tak się wyrażę :)

W końcu uznałem, że Tapatalk ID nie jest mi do szczęścia potrzebne (przy subskrypcji jedynie ACP i XDA można przeżyć indywidualne logowanie się po instalacji apki), zamknąłem konto i problem ustąpił. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.