Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

supermichalpol

Telefon na kartę Internet 10gb + Reszta NoLimit

Rozwiązany

Charles Rubiks   
Otrzymana reputacja: 4
Charles Rubiks

Ja bym wziął Viking mobile 29zł bo aż 15GB. Co do szybkości i zasięgu no to zależy gdzie mieszkasz. jeśli jesteś teraz w virgin mobile to w viking mobile będdzie identyczna prędkość neta i zasięg bo obydwie te sieci bazują na zaasięgu Play

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
piotrzet23   
Otrzymana reputacja: 183
piotrzet23

Jak ktoś ma zasięg play to oferta spoko natomiast jak ktoś ma korzystać w roamingu krajowym strata kasy gdyż są ograniczenia przespustowości 3 Mb/s i 1 Mb/s 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Charles Rubiks   
Otrzymana reputacja: 4
Charles Rubiks

Zależy właśnie gdzie ktoś mieszka. U mnie jest np. 70mb/s, ale u kogoś może nawet nie być zasięgu z Play i będzie musiał korzystać  w roamingu krajowym  z ograniczeniem do 3mb/s. Wtedy lepiej ofertę a2mobile za 25zł lub T-mobile

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Patryk7588   
Otrzymana reputacja: 8
Patryk7588

Polecam Nowego Plusha.

Pełny No Limit + Pakiety społecznościowe + 10GB za 25zł.

RWK za 0zł, jeśli 10GB to za mało istnieją dodatkowe pakiety: 5GB za 5zł.

Link do oferty: https://www.plushbezlimitu.pl/karta

Cenę bez problemu można obniżyć za pomocą promocji "5 doładowanie gratis"

W ten sposób cały pakiet można mieć za 20zł. 

Link: https://www.plushbezlimitu.pl/5doladowanie

Zasięg sieci Plus.

HD Voice. 

Aplikacja mobilna.

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
supermichalpol   
supermichalpol

Zobaczyłem tego nowego Plusha no i na początku taryfa wygląda tak samo jak np. w T mobile. Ale za to porównywając Nowego Plusha i Mobile Vikings to są one podobne strasznie.

W nowym plushu za 25zł jest wszystko bez limitu nawet mmsy + 5gb za 5zł = 29zł w mobile vikings wszystko bez limitu i 15gb (+ 1gb za autodoładowanie).

Plusem w Plushu jest to, że jest ten pakiet youtube jest (tylko ciekawe jak on dokładnie działa i czy on na zawsze jest czy tylko tak np. będzie tylko przez 2 miesiące)

Za to w Mobile Viking niewykorzystany internet zsumuje się co miesiąc i tak np. już dwa razy włączyłem pakiet bez limitu za 29zł i mam już 33gb internetu.

Ja czekam za to na ruch Playa jak zmieni w FORMUŁA UNLIMITED na kartę lub w RBM na kartę liczbę GB z 6-7 na np. 10 czy 15. Wtedy będę bardzo zadowolony i od razu przechodzę do Playa lub RBM :D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Patryk7588   
Patryk7588

Cenę w Plushu możesz obniżyć promocją 5 doładowanie gratis. 

Teraz w jakiej jesteś sieci?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
supermichalpol   
supermichalpol

@Patryk7588  Też faktycznie widziałem tą promocję o której pisałeś, że 5 doładowanie gratis. Tylko ciekawe czy to oferta/promocja tymczasowa czy na zawsze.

Ja teraz jestem w Mobile Viking i jestem z niej zadowolony :). Jednak jak napisałem w moim poście wcześniej czekam na to, jak powiększą GB w play i rbm na kartę bo jedyny plus który mnie bardzo przyciąga to Wifi Calling dostępne na kartę.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
supermichalpol   
supermichalpol

Ok ponawiam jednak moje pytanie co warto wybrać :). Bo za 4 dni kończy mi się ważność w Mobile Viking i zastanawiam się czy coś tu zmienić czy nie. Na razie mam do wyboru:

- Mobile Vikings 30zł no limit wszystko i 15gb które przechodzi na kolejny miesiąc.

- a2mobile nowy pakiet za 20zł gdzie wszystko jest bez limitu nawet internet ale z lejkiem

- redbull mobile 30zł no limit 10gb ale za to bym mógł wykorzystać potencjał S7 czyli wifi calling (tylko niestety bym musiał cofnąć androida do wersji 6)

- Plush 25zł no limit i 10gb + za 5zł mogę kupić 5gb lub YT bez limitu

- T-Mobile za 25zł no limit i 10gb (ostatnio testowałem ich internet i jest strasznie szybki u mnie, ale nie wiadomo czy to chwyt marketingowy)

Więc podsumują plusy sieci:

- Mobile Vikings - 15gb internetu które się zawsze przechodzi na kolejny miesiąc bez lejka, no limit mmsy. W dodatku teraz jestem u nich więc bym nie bawił się w przenoszenie się do innej sieci.

- a2mobile - tani no limit za 20zł

- redbull mobile - wykorzystam potencjał wifi calling

- Plush - prawie to samo co w Mobile Vikings a za 5zł no limit na yt lub 5gb, no limit mmsy

- T-Mobile - 10gb za 25zł bez np. mmsów ale za to nawet szybkim internetem u mnie (tylko nie wiem czy to było tylko tak przez chwilę aby mnie zwabić do ich sieci czy to tak zawsze u mnie tutaj będzie szybko)

I właśnie mam do was pytanie do kogo lepiej przejść? Jakie opinie macie na temat tych sieci?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
piotrzet23   
Otrzymana reputacja: 183
piotrzet23

@supermichalpol

Co do T-Mobile identyczną oferte w tej samej cenie masz w Heyah tylko do tego MMS a co do prędkości netu dopóki nie kupisz to się nie przekonasz skoro testowałeś to powinno być ok.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Patryk7588   
Patryk7588

T-Mobile oraz Heyah ogranicza prędkość internetu do max 15 Mbps.

Polecam Plusha.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.