Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

supermichalpol

Telefon na kartę Internet 10gb + Reszta NoLimit

Rozwiązany

piotrzet23   
Otrzymana reputacja: 184
piotrzet23

@Patryk7588

A tak dokładnie Mobile Vikings i redbull na roamingu krajowym 3/1 Mb/s ograniczenia

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Patryk7588   
Otrzymana reputacja: 8
Patryk7588

Cały Play ma ograniczenia do 3 Mbps w roamingu krajowym...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
yaris   
Otrzymana reputacja: 21
yaris

Jestem obecnie w T-mobile na kartę w taryfie Happy już dobre 15lat. Obecnie mam tak że internet 1GB kosztuje 15zł co jest kompletnie nie opłacalne ale system taryfy Happy jest bardzo elastyczny kiedy chcę to doładowuje telefon i to mi w tym bardzo pasuje. (wątpię aby coś się zmieniło z internetem do taryfy happy)

Co myślicie o tym aby przejść na Frii i uruchomić taryfę 10GB za 25zł a w tym jest nielimitowane rozmowy do wszystkich. Nie biorę pod uwagę innych sieci.

Problem w taryfie Frii jest taki że trzeba co miesiąc płacić te 25zł co staje się być jak abonament.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
piotrzet23   
piotrzet23

To zależy ile używasz telefonu i czy te rozmowy nolimits ci się przydadzą ten pakiet 10 GB ma ograniczenie 15 Mb/s wysyłania i pobierania ten 1GB za 15 zł nie

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
yaris   
yaris

Do rozmów używam mało chodzi właściwie o sam internet  nawet jak by płacił 2x 15zł w miesięcy co by dawało te 30zł to te 2 GB mało 3-4GB były by idealne. Ten za 15zł net nie wyciąga więcej jak 16 Mb/s  wiec jest podobnie jak w tym pakiecie 10GB. Wszędzie odradzają Frii...

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
piotrzet23   
piotrzet23

Nie masz racji pakiet 1 GB nie ma ograniczenia jest tyle ile daje nadajnik. Ktoś wprowadził cię w błąd ograniczenie na ten moment ma tylko pakiet 10 GB który jest przy ofercie za 25 zł

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
yaris   
yaris

To jak warto przejść na taryfę Frii z taryfy Happy?

25zł miesięcznie(w tym mamy nielimitowane połączenia i SMSy oraz 10GB netu) to chyba dobra oferta ?

Może jakaś porada ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
supermichalpol   
supermichalpol

Robię teraz taki mały update otóż znów zastanawiam się nad przejściem do innej sieci bo mobile viking trochę umierają już bo teraz ograniczyli prędkość roamingu Krajowego a play nie wszędzie jest i brak no limit w roamingu UE. Dlatego pytanie jaka sieć polecacie? Stary orange z ofertą dla przechodzących, a2mobile z nielimitowanym Internetem i wifi calling, t mobile z dobrym zasięgiem i cena 25zl, plush z 25zl + za 5 zł no limit na Youtube czy zostać w wikingach z 15 giga co się sumują? Kryteria moje to: dużo netu najlepiej jakby przechodził na kolejne miesiące albo miał bardzo duża ważność , dobry zasięg, i mmsy no limit bo telefon długie smsy zmienia w mmsy.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ablak   
Otrzymana reputacja: 1
ablak

Ja się już przeniosłem do T mobile z Virgin. Dla przenoszących za 25 zł no limit i net 10 GB. Za granicą mniej neta ale mi wystarczy. A virgin za granicą to jakaś kpina jeśli chodzi o net.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Patryk7588   
Patryk7588

W T-Mobile nie ma MMSów.

Plush na kartę, Pełny No Limit + 10GB za 25zł.
Przy przeniesieniu numeru przez 3 miesiące płacisz połowę, czyli 12,50zł: https://www.plushbezlimitu.pl/na-karte-przenies
Facebook, Messenger, Instagram i WhatsApp są bez limitu i nie pomniejszają pakietu 10GB.
Rok Ważności Konta za 0zł.
Jeśli 10GB to za mało, możesz uruchomić pakiet 5GB za 5zł.
Jeśli korzystasz z Ipli, transfer danych jest bez limitu, a pakiety tańsze o połowę.
Cenę możesz obniżyć jeszcze mocniej włączając promocję "5 doładowanie gratis" wówczas bez problemu cena wyniesie 20zł miesięcznie. 
W roamingu masz Rozmowy / SMSy / MMSy bez limitu + 1,30GB Internetu. 

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.