• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
lichak

Digital Care

2 posty w tym temacie

Witam
Przyszedł do mnie telefon, z ,,serwis wyświetlacza". Szkło niby jak nowe, ale za razem wiele wad, odstaje od ramek, słuchawka uszkodzona, złącze USB również, dioda LED nie działa, wcześniej wszystko to działało. Zadzwoniłem tam gdzie zgłaszałem szkodę, odesłali mnie do salonu plusa, stamtąd do bok@plus.pl. a bok odpowie do 30 dni. Nie mam z tym pretensji do plusa, tylko do serwisu, który naprawiał, zastanawia mnie tylko co kolejnym razem mi uszkodzą. zaufania nie mam już żadnego do Digital Care.
Oczekuje propozycji co robić z tym faktem, czekać na BOK czy podejmować inne działania?

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również chciałem przestrzec przed ubezpieczycielem Digtal Care . 
Od momentu odebrania telefonu przez kuriera przysłanego przez Digital Care  do dzisiaj minęło 47 dni. 
Nikt z obsługi chce odpowiedzieć kiedy będzie zwrócony naprawiony telefon. 
Po zaakceptowaniu telefonu do naprawy  firma zażyczyła sobie dodatkowej opłaty za wymianę głośnika i obudowy, chodź te nie były uszkodzone co zostało  potwierdzone w  autoryzowanym serwisie. 
Przestrzegam wszystkich przed wykupywaniem ubezpieczenia w firmie Digital Care. 
Może warto aby wszystkie pokrzywdzone osoby zainteresowały się jakąś zbiorową skargą lub pozwem.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.