• 0
kurek99

unknown volume for path /sbfs

Pytanie

Witam

Podczas robienia wipe w Alphie dziewczyny oczom ukazał się błąd unknown volume for path /sbfs ktoś wie co to? miał coś podobnego?

soft oryginalny xeo, bez brandu, konx 0x0, status rom official

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

• 0

@kurek99 Według info znalezionego w sieciuni:

ten błąd nie ma żadnego negatywnego wpływu na pracę systemu Android, ale żeby się go pozbyć musisz poczekać na aktualizację Androida od Samsunga.

Najnowszy soft do telefonu znajdziesz na https://www.sammobile.com/firmwares/

Do szybkiego pobrania softu skorzystaj z Samfirm http://forum.android.com.pl/topic/245976-samfirm-narzędzie-do-pobierania-romów/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Napisano (edytowane)

@piskorfa

Nowy soft juz dzisiaj wgrywałem Odinem i cały czas jest to samo. Na nowszy soft to juz chyba sie nie doczekamy ;)

Edytowane przez kurek99

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Więcej podpowiedzi nie znalazłem. Telefon chociaż działa? Jak tak, to musisz z tym żyć :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Napisano (edytowane)

@piskorfa

Działa tylko że się jakoś dziwnie muli, aplikacje długo się otwierają i to świeżo po wipe.  Przed wipe w ciagu kilku dni potrafił się zawiesić przy przeglądaniu internetu

Edytowane przez kurek99

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Który to dokładnie model telefonu? Jak patrzyłem na sammobile, to np. XEO dla modelu F jest znacznie starsze od wersji dla operatorów, Może warto spróbować takiego softu?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

@piskorfa

Jest to model G850F. Jak sie wgra inny soft to nic sie nie stanie? Raczej bym wolał żeby zostało csc xeo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

@kurek99 Stać się nie stanie, najwyżej będzie trochę śmieci od operatora, o ile w ogóle będą. Z tego, co widzę, to ta sama wersja andka 5.0.2, tyle że jest prawie rok różnicy pomiędzy XEO a TPL

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Miałem ten sam problem. Wgrałem najnowszym odinem soft 4plikowy z forum (w zasadzie 5plikowy) o nr G850FXXU2BOA2 / DBT2BOB1. Zaznaczyłem repartycję. Problem rozwiązany. 

Po ostatniej aktualizacji do wersji 5 pojawił się u mnie problem z szybko znikającą baterią. Chciałem tylko przywrócic ustawienia fabryczne i wymazać pamięć. Tak doszedłem do tego problemu z "unknown volume for path /sbfs". Teraz widzę, że powrót do 4.4.4 rozwiązał problem baterii. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.