Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

kokoSpoko

stock [ZAMKNIĘTY] [7.0] [G93xx] nougat official G930FXXU1DQB3 [XEO]

Rozwiązany

mszczepa   
Otrzymana reputacja: 24
mszczepa

@cholek3 Napisałeś, że "Żaden S7 z niebrandowany softem nie będzie miał WiFi Calling Ani VoLTE", brzmi to tak jakbyś miał wiedzę dotyczącą przyszłości i odrzucał szansę uzyskania takiej funkcjonalności bez brandu, zresztą Play na początku tak to przedstawiał, co wydawało się kuriozalne. Teraz okazuje się, że jednak jest to możliwe (co widać po S6 i S8). 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cholek3   
Otrzymana reputacja: 1308
cholek3

@mszczepa
Nie miałem na myśli, że nie będzie miał na dzien dzisiejszy. Czy będzie miał w przyszłości to nie wiem. Mam nadzieję, że tak. Po prostu stwierdziłem fakt na dzień dzisiejszy. Może źle to ująłem, sorry za nieporozumienie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mefyy   
Otrzymana reputacja: 5
mefyy
Napisano (edytowane)
12 godzin temu, raftik napisał:
Po aktualizacji do najnowszego androida przez OTA nie działa szybkie ładowanie po kablu, działa natomiast szybkie ładowanie indukcyjne.

Działa

Spoiler

f6a07ae9986a4ce96f6f1302051d65b1.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez camdell
Grafiki oraz zdjęcia wstawiamy w spoiler. Tu poradnik jak to zrobić: http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdj%C4%99ciowej-w-spoiler/ (pkt 4.11 Regulaminu)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
raftik   
raftik
Napisano (edytowane)

Panowie a czy jesteście mi w stanie napisać czy wyświetla Wam treść z wpisu z kalendarza na ekranie blokady ? na wcześniejszym systemie DQB3 ładnie wyświetlała mi się treść alarmu z kalendarza a obecnie po aktualizacji przez OTA mam ukrytą treść a nic nie zmieniałem w ustawieniach. W takiej postaci powiadomienie o wpisie w kalendarzu na ekranie blokady traci sens.

Edytowane przez raftik

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mszczepa   
Otrzymana reputacja: 24
mszczepa

@raftik u mnie wyświetla najbliższe zdarzenie na DQD7 (BTW, na ten sof już jest właściwy wątek)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
raftik   
raftik

Dzięki @mszczepa ale chodzi mi o alarm jaki ustawie w kalendarzu. Proszę moderatora o usunięcie postu w tym temacie a zadam je w poprawnym.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bartekc00   
Otrzymana reputacja: 3112
bartekc00
Notatka od Super Moderatora: bartekc00
wykrzyk.png

Drodzy Użytkownicy,
z dniem dzisiejszym wszystkie wątki dot. tej samej wersji systemu (w tym przypadku 7.0 XEO) zostają zamknięte, z wyjątkiem jednego - dotyczącego najnowszej wersji update (będzie on na bieżąco aktualizowany do najnowszej wersji).  Zostawiam link do tego wątku zainteresowanym:

http://forum.android.com.pl/topic/318426-70-s7-g930f-g930fxxu1dqef-xeo-05062017

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.