marcinadd

tutorial
Snapchat i Android Pay na Zrootowanym Urządzeniu i/lub Custom Romie.

36 postów w tym temacie

@trawel Post nr 5.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj próbowałem wrzucić najnowszego Magiska 11.6 i niestety napotkałem kilka problemów:

- Titanium backup mimo, że miał roota, pokazywał że usunął systemową aplikację, po restarcie ta nadal były zainstalowana

- Tasker, który normalnie prosił o dostęp roota, teraz w ogóle nie reagował i tego dostępu nie miał

Czy ktoś wie jak ewentualnie rozwiązać te dwa problemy, jednocześnie mając możliwość dodać kartę do AP? Czy może da się jakoś połączyć Magisk z SuperSU?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SuperSU można połączyć z Magisk ale wtedy kiedy nie korzystasz z funkcji Hide a z innych możliwości tego moda. Hide nie może ukryć niestety SuperSU, więc AP nie będzie działać. Nie używam Taskera, ale MacroDroid normalnie pyta o uprawnienia i działa. TB mam, akurat nic nie kasowałem ale np. robienie kopii działa. Mam Magisk v11.1 bo ta wydaje się być najbardziej stabilna. Po komentarzach na XDA nie zdecydowałem się na aktualizację, chyba lepiej poczekać jeszcze trochę na v12, która jest w fazie testów. Co do pytania o root to jeszcze jedna rzecz mi przychodzi do głowy. Firewall pytał mnie od razu po starcie systemu i jak się to przegapiło to trzeba było zrestartować telefon by jeszcze raz zapytał. Może ten Tasker robi Ci podobny numer?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Vallhalen Ja posiadam 7.1.1 i Magiska :D. Nie widzę żadnych problemów. Odnośnie problemów ze zbrickowaniem urządzenia to ja obawiałbym się tylko o te oparte na MediaTeku. Jeden przypadek też nie czyni od razu zagrożenia. Może taki zbieg okoliczności.

Odnośnie wersji, którą polecam to jest v11.6, gdyż działa po prostu lepiej.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na mojej xperii nie działa :(

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Masz stockowy kernel Sony? Gdzieś czytałem, że są zabezpieczone i nie da się ich spatchować ale nie wiem czy to jeszcze aktualne bo to się chyba do wersji v11.1 odnosiło.

Edytowane przez Karls

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.