• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
 • 0
Sevhold

Podczas próby flashowania telefon włącza się

Pytanie

Napisano (edytowane)

Siemka, moja xperia na zaktualizowała się do 6.0.1 i zaczęła się strasznie przycinać (aktualizowałem ją przez Xperia Companion) Przy uruchomianiu telefonu pojawia się blue screen i tak parę razy aż w końcu się włączy. Niestety są straszne lagi, chce powrócić do starej wersji 5.0 (mam już system wciągnięty) Jednak gdy chce system wgrać flashtoolem i wchodzę w download mode to po równej minucie telefon sam się włącza i co skutkuje przerwaniem flashowania. Dodam że bateria naładowana do 100% i sterowniki z programu są zainstalowane poprawnie. Miał ktoś taki sam problem? Dodam wycinek z konsoli programu flashtool. 

 

03/009/2017 15:09:18 - INFO  - Device connected in flash mode
03/010/2017 15:10:18 - INFO  - Device disconnected
03/011/2017 15:11:07 - INFO  - Device connected with USB debugging off
 
I tak za każdym razem, telefon wychodzi z trybu DM po równej minucie. (nie jestem ekspertem w tym temacie, potrafię tylko sam wgrać sobie system więc proszę w miarę jasno wytłumaczyć sprawę)
Edytowane przez Mikel25
Poprawiłem tytuł

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 odpowiedź na to pytanie

 • 0

Proponuję na początek zmienić kabelek do flashowania ;)

1 osoba postawił/-a piwo

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.