Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

Steku1997

Aparat z Pixeli (ew. Nexusów)?

Polecane posty

Steku1997   
Otrzymana reputacja: 25
Steku1997

Cześć i czołem!

Kochani! Jak już wszech i wobec wiadomo, Google rozpowszechnia dwie wersje swojej aplikacji do robienia zdjęć - jedna dla urządzeń wszelkiej maści, a ta druga dla ich oficjalnych dzieł (czyt. Google Pixel, Nexus). Osobiście używam tej, dostępnej na ogół - ze sklepu Google, którą pobrać można na każde urządzenie z Androidem. I nie ważne, że na pokładzie mam zainstalowanego Nougata, i tak bezczelnie wciska mi się, że mam najlepszą na świecie aplikacje do robienia zdjęć od wujka Google. No i właśnie.

A co, jeśli ja chciałbym tą lepszą, z trybem zwolnionego tempa i poprawionym HDR-em? Czy jest jakaś możliwość, by wyposażyć się w tą super-ekstra-najlepszą "apkę" aparatu Google? Nie dość że ta wygląda lepiej, jest zdecydowanie bardziej użyteczna. Ale proszę, nie przytaczajcie mi tutaj tematów i wypowiedzi z zawartą stroną APK Mirror, ponieważ te "instalki" od niech po prostu nie działają.

Jakieś pomysły?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
stark2991   
Otrzymana reputacja: 272
stark2991

Aplikacja z Pixeli nie będzie działać na S5 bo w Pixelach jest procesor 64-bit a u Ciebie nie. Możesz jeszcze poszukać na XDA jakiegoś portu tej apki ale marne szanse

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Steku1997   
Otrzymana reputacja: 25
Steku1997

Faktycznie, czytałem coś o tym. Aczkolwiek wersję przed tą najnowszą wydano dwie - na x64 i x86, a i tak mimo wszystko żadna nie chce działać. Cóż, skoro szanse są marne to zostało mi cieszyć się chociaż tą ogólną wersją.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
stark2991   
Otrzymana reputacja: 272
stark2991

@Steku1997 Bo ta ogólnie dostępna to pewnie zwykły Aparat Google z czystego Androida

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Karls   
Otrzymana reputacja: 476
Karls
Napisano (edytowane)

Jeśli chodzi o Nexusowe "Google Camera", to które ma opcję photosphery i tak dalej, to najnowsza wersja jaką udało mi się odpalić na samsungu, android 7.1 (arm nie arm64) to 4.1. Nowsze chyba są jakoś zabezpieczone i ktoś by musiał port zrobić. Choć po prawdzie na tym 4.1 nie działa nagrywanie wideo no ale zależało mi głównie na sferze więc mi to nie przeszkadza.

Dnia 3.03.2017 o 17:59, Steku1997 napisał:

Osobiście używam tej, dostępnej na ogół - ze sklepu Google, którą pobrać można na każde urządzenie z Androidem.

Akurat ja z marketu nie mogłem żadnej pobrać bo niby niekompatybilna. Możesz tak z ciekawości podać link do twojej?

Edytowane przez Karls

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mono25   
Otrzymana reputacja: 6
mono25

Ja wyszukuje w sklepie Google Play aparat google i nie ma 🙁

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.