• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
frytens

Przesiadka z s7 edge na s8...dyskusja ,,na luzie".

206 postów w tym temacie

Witam serdecznie. Swojego s7 edge posiadam od jakiegos tygodnia i wiem, ze pod koniec marca wychodzi s8. Gdy kupowalem 7ke to po prostu nie chcialem wydawac kupe kasy na nowy telefon a domyslam sie ze 8 bedzie kosztowac przy dobrych wiatrach 3500 zl. Lecz po tygodniu uzytkowania juz zastanawiam sie na wymiana na s8 ... tylko pytanie czy warto z punktu logicznego myslenia, bo wiadomo ze nowy model to lepszy model. Jak postapi wiekszosc z was uzytkownikow s7 edge ? Wymieniacie, zowtawiacie ? 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet jeżeli wymienię, to na pewno nie zaraz po premierze. Cena będzie z kosmosu i na pewno "innowacje", które wprowadza S8 nie są, w moim przekonaniu, tej ceny warte. Ale jak się rynek uspokoi... kto wie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@frytens czytnik lini pap z tylu, brak fizycznego home, dziękuję postoję.... 

4 osoby postawili piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myslicie ze za gear s3 frontier plus s7 egde uda mi sie kupić s8 plus ?

Tak tylko się zastanawiam. Bo raczej na pewno wole miec s7 edge i smartwatcha niz samo s8

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Póki co nie będzie się opłacać żeby dokładać do s8. Nie widzę tam nic takiego co by powodowało odrzucenie di s7e minimum 1500zl. Co więcej pewne aspekty skłaniają mnie ku temu że nawet jak będzie tańszy to nie wymienię edge na s8.

Tapnięte z S7 Edge.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W jakim stanie? Zależy jak uda Ci się sprzedać.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie sam planuje dokupić w tym miesiącu s3gear'a.
Z przesiadką na s8 zaczekam napewno.
S7 edge to pierwszy Samsung z którego jestem w pełni usatysfakcjonowany.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i fajnie ! Moze sam chce sie pocieszyc ze zrobilem dobry interes placac 2 tysiace za cos co jest dobre niz 4 bo cos jest nowe ;). Oczywiscie nowke sztuke kupilem za 2200

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tez kupiłem nowke za 2 200. Na sam poczatek tego roku. Telefon i zegarek w stanie idealnym jak wsyzstko u mnie :). Telefon od pierwszego dnia oklejony folia 3d plus etui wies sladow uzytkowania nie bedzie mial.

Ale juz teraz majac go 2,5 miesiaca wiecej niz 1900 za niego nie wezme

Ale no za rok ile wezme ? 1000 zl ? A za s8 trzeba bedzie zapłacić pewnie kolo 2500 wiec nadal bedzie trzeba doplacic 1 500

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
23 minuty temu, frytens napisał:

Moze sam chce sie pocieszyc ze zrobilem dobry interes placac 2 tysiace za cos co jest dobre niz 4 bo cos jest nowe ;

To cos nigdy nie bylo i będzie warte 4tys co rynek bardzo szybko weryfikuje, miesiac/dwa po prem s7, byl do kupienia na wolnym rynku za okolo 2-2.2k, edge 400zl więcej. 

Tak samo będzie z s8. Totalną głupotą jest wykładać 4k, szczególnie posiadajac s7e czyli bardzo podobny tel. Oczywiście to racjonalne podejście, wiadomo że jak ktoś bardzo chcę to kasa nie ma znaczenia. Ja do takich osób nie należę. Szanuję własne ciężko zarobione pieniądze. 

2 osoby postawili piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.