Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

frytens

Przesiadka z s7 edge na s8...dyskusja ,,na luzie".

Rozwiązany

exk-tco   
Otrzymana reputacja: 56
exk-tco

8 godzin na ekranie to nie jest ciężko używany telefon???

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
the_naturat_com   
Otrzymana reputacja: 1003
the_naturat_com

@exk-tco nie. To tylko dowodzi, że ekran tyle był włączony. Dlatego daje się pełne statystyki. Ja tam nawet usług google nie widzę. Nie ma ich. Powinny być na pierwszym ekranie. Chyba, że internetu nie było, zero synchronizacji. Równie dobrze telefon mógł lecieć na minimum podświetlania. Widziałem takich gości na xda, którzy z S7 Edge wyciągali po 12h SOT. Jak dla mnie statystyki się nie zgadzają.

Edytowane przez the_naturat_com

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
exk-tco   
Otrzymana reputacja: 56
exk-tco

I to jest właśnie to, jakiś bajkopisarz napisał tu że s8 trzeba ładować kilka razy dziennie, i teraz połowa twierdzi że pokazuje lewe statystyki, że zostawiam telefon z wyświetlaczem zapalonym na 8 godzin. I nie dociera, że po prostu telefon pracuje na baterii ponad 40 godzin z 8h SoT.

A jeszcze chciałem zaznaczyć, że rozdzielczość mam cały czas 1440p i jasność stała na połowę.

Edytowane przez camdell
Usunięty zbędny tekst

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
seba112   
Otrzymana reputacja: 645
seba112

Ja doładowuje swojego S8 czasami dwa razy dziennie, tak samo robiłem z Galaxy S7. Przy moim zasięgu i używaniu telefonu 5h SoT to maksimum do pełnego rozładowania, chociaż i tak ładuje zawsze przy 20 procent.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
camdell   
Otrzymana reputacja: 519
camdell

Kończe tą nie miłą dyskusje wszystkie takie następne posty lądują od razu w koszu !

Edytowane przez camdell
  • Lubię to! 5

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
melis   
Otrzymana reputacja: 189
melis
@exk-tcoJa tam nawet usług google nie widzę. Nie ma ich. Powinny być na pierwszym ekranie.

Sam internet nie wyzwala aktywności usług google, tak więc to nie może być wyznacznikiem. U mnie po dwóch dniach roboczych, ich wskaźnik wynosi 2% Ale faktycznie ja nie używam żadnego synchro a lokalizację ostatnio sporadycznie. Rzeczywiście4 jeżeli sam ekran w statystykach przeważnie, to na tel nie wiele było robione i nie ma o co tutaj się kłócić. To fakt i tyle. Moja żona uzyskuje do 7h SOT a w statystykach ekran i połączenia tylko niemal jakby doszła przeglądarka na poziomie przynajmniej 10% to by tak kolorowo nie było już.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.