Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

• 0
vBB

Jak wyświetlić kontakty zapisane na karcie SIM?

Pytanie

Witam, otóż jak dobrze wiemy, w SGS2 nie ma opcji wyświetlenia kontaktów zapisanych na karcie sim. Nie pamiętam czy w SGS1 było, ale chyba tak, w "dwójce" Samsung pozbył się tego ficzera. Moje pytanie brzmi, jak mogę przejrzeć kontakty z karty sim, czy jest od tego zewnętrzny program? Chciałbym skasować wszelkie kontakty z SIM. Z góry dzięki za każde info, pozdrawiam.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Nie ma?A jak wejdziesz w kontakty,ustawienia,opcje wyswietlania?

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Sardoid, to miejsce o którym napisałeś było pierwszym które sprawdziłe, mam tam opcje: Telefon, Google, Facebook i ChatON (którego zainstalowałem).

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Napisano (edytowane)

A jaki masz rom?Ja póki co siedzę na Cyjanie i tu jest taka opcja...wgrałem czystego KI4 i od razu jak wchodzę w kontakty pokazuje mi te z SIM...a wejdź w kontakty\menu\więcej\ustawienia wyświetlania i tu mam do wyboru:Telefon i SIM

Edytowane przez xxyz

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0
A jaki masz rom?

Stockowy rom KF2.

Ja póki co siedzę na Cyjanie i tu jest taka opcja

Ostatnio kiedy potrzebowałem tej opcji, to własnie na CM 7.0 i Desire HD, tam ona była na 100%.

wgrałem czystego KI4 i od razu jak wchodzę w kontakty pokazuje mi te z SIM

Właśnie wydaje mi się, że też kiedyś pokazywało mi kontakty z SIM, niestety miałem sporo telefonów z Androidem w ostatnim czasie i nie pamiętam gdzie właśnie tak mi pokazywało...

wejdź w kontakty\menu\więcej\ustawienia wyświetlania i tu mam do wyboru:Telefon i SIM

No własnie tam mam tylko te opcje, które podałem, tj.: Telefon, Google, Facebook i ChatON.

Aż głupio mi, że nie mogę takiej prostej opcji znaleźć... Zawsze mam wszystko obcykane, a tego nie mogę znaleźć... Albo może tego nie ma na tym romie, albo ja wyłączyłem to jakoś...? Szukając w sieci rozwiązania tego problemu, natrafiłem na recenzję w której autor też wspominał, że w SGS2 nie ma opcji przeglądania kontaktów z karty SIM. Postanowiłem więc napisać na forum, może ktoś podrzuci jakąś aplikację. Przypomniałeś mi Sardoid o tym, że właśnie ta opcja powinna być w USTAWIENIACH WYŚWIETLANIA...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Hej. Spróbuj aplikacją contact2sim. Link do marketu https://market.android.com/details?id=com.happydroid.c2s

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Cvxcvx, dzięki wielkie za tę aplikację ;)

Co do jej działania (możesz odpisac na PW w sumie, żeby nie robić OT tutaj), to czy w zakładce SIM card (0) mając właśnie 0 w nawiasie, oznacza zero skopiowanych kontaktów na kartę sim podczas pracy programu czy oznacza ilość aktualnie JUŻ zapisanych kontaktów na karcie SIM?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Zero oznacza że nie masz żadnych kontaktów na karcie sim. Dla pewności spróbuj wybrać ten numer 1#

Powinien wywołać numer zapisany na pozycji pierwszej na karcie sim, o ile istnieje.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

A w ustawieniach ksiazki adresowej niema przypadkiem: importuj/eksportuj ?

Wytapatane z Galaxy Ace:D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0
Zero oznacza że nie masz żadnych kontaktów na karcie sim. Dla pewności spróbuj wybrać ten numer 1#

Powinien wywołać numer zapisany na pozycji pierwszej na karcie sim, o ile istnieje.

Dzięki wielkie, zapomniałem o tym sposobie z # ;) W każdym razie wychodzi na to, że żadnych kontaktów nie mam na SIM, być może dlatego ta opcja się nie wyświetla ;)

A w ustawieniach ksiazki adresowej niema przypadkiem: importuj/eksportuj ?

Taka opcja jest, aczkolwiek jak jej sama nazwa wskazuje, służy do pobrania z karty sim lub wrzucenia na nią kontaktów z telefonu/na telefon. Jakbym zaimportował kontakty z sim do telefonu to zrobiłby się bałagan, a ja chciałem tylko skasować kontakty z sim, bez ich importowania ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.