Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

ronowacki

Kalendarz / Terminarz

Polecane posty

ronowacki   
Otrzymana reputacja: 0
ronowacki

Witam.

Nie mogę poradzić sobie z terminarzem. Walczę już od dłuższego czasu i nie potrafię znaleźć rozwiązania. Dla mnie terminarz w telefonie (Galaxy S 7 Edge, Android 7.0) jest bardzo ważny. Problem jest w tym, że systemowy terminarz nie wyświetla wydarzeń jednorazowych starszych niż około 1 rok. A ja MUSZĘ mieć dostęp także do wydarzeń starszych. Dla wydarzeń periodycznych nie ma takiego ograniczenia i mogę oglądnąć wszystko.

Standardowo korzystam z kalendarza Google (calendar.google.com) i tam wszystko jest. Problem w tym, że kalendarze i terminarze na telefonie wygaszają wydarzenia starsze niż 1 rok. Oczywiście na telefonie też mogę korzystać z przeglądarkowej wersji kalendarza, ale jest to niewygodne i mało czytelne - wydarzenia widzę dopiero gdy dotknę konkretnej daty, więc muszę wiedzieć gdzie szukać.

Jak rozwiązać ten problem? Czy jest jakaś aplikacja kalendarza na Androida która pokazuje wszystkie wpisane wydarzenia bez względu na datę ich wystąpienia?

Próbowałem na iPhonie 7 Plus z systemem IOS 10.2.1. Korzystając też z kalendarza Googla widzę kropkę na dacie wydarzenia i muszę dotknąć tej daty aby zobaczyć co to jest. Ale ta kropka to już jest coś.

Doradźcie coś proszę.

Pozdrawiam - Robert

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mono25   
Otrzymana reputacja: 6
mono25

W kalendarzu Google jest pokazane starsze niż rok a w kalendarzu Samsunga nie? Jeśli tak to przecież oba w/w kalendarze mogą się synchonizować (k.* Google z k. Samsunga i na odwrót)
*k. - kalendarz

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.