bania2000

Android 4.4.2 uszkodzony w tablecie

4 posty w tym temacie

Napisano (edytowane)

Tablet TAB-9800Q na starcie miał dużo malware które samoczynnie się instalowały (z poza sklepu )i wyświetlały reklamy , pobrałem iRoot i zainstalowałem program/programy do czyszczenie usunąłem zarażone pliki (bez tego posunięcia tablet ciał się strasznie i nie reagował na dotyk).
Następnie urządzenie się wyłączyło i nie chciało się uruchomić tylko logo androida cały czas, po godzinnym czekaniu włączył się czarne tło i klawisze nawigacyjne i czasami pojawiał się ekran blokady.
Przywracanie do fabrycznych nie rozwiązuje problemu!
w bot menu przywracania jest żółty kod E: fopen error /data/CustomInitLog
Czy mogę tu zainstalować androida czystego i czy jest taka możliwość bo jest to chiński tablet więc nie mogę znaleźć oryginalnego oprogramowania, czy inne rom -y się nadadzą tablet to AKAI Makes Sense TAB-9800Q Android 4.4.2Kitkat .

dsdsd.png.6997ab6f3a598b620df491f0760d7c84.pngfwwwerwt.png.1472827010d6245d056b9e69299ae33f.png58c3f9dd5367e_IMG_20170311_1357033457.thumb.jpg.738152701c7433282a20dff52344c52f.jpg

Edytowane przez bania2000

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Musiałbyś znaleźć paczkę do fastboota albo o ile się nie mylę paczkę do dloada . Ale nwm czy wbije . Szukaj "tablet update.zip " lub "tablet update.app" . Zależy co znajdziesz . Szukałem na szybko i widzę że gdzieś firma wypuściła stock Romy ale nawet takie w wersji alpha więc pacz co szukaz 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znalazłem dobry ROM i pomogło wgranie przez PhoenixSuit_V1.10  i działa

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Git

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.