Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Rozwiązany

geos   
Otrzymana reputacja: 0
geos
Napisano (edytowane)

1. substratum a LineageOS

czy substratum jest kompatybilne z LineageOS? o ile się instaluje i pozawala na "zainstalowanie" motywów o tyle przy "odinstalowaniu" już kilka razy już miałem sytuację, że po restarcie telefon nie wstaje. musiałem na nowo instalować stocka, robić roota, wgrywać TWRP i dalej LineageOS. czy ktoś z Was miał podobne kłopoty podczas odinstalowania motywu? gdzieś czytałem, że trzeba ustawić tryb Legacy (?) ale nie wiem gdzie go znaleźć i czy działa. Na innych stronach z kolei wyczytałem, że można z poziomu TWRP zainstalować zipa, który usunie wszystko związane z substratum i telefon wstanie. nie znalazłem jednak tego zipa.

2. blokowanie synchronizacji Google

nie wiem o co chodzi, ale kiedy instalowałem poprzednio LineageOS to mogłem zablokować synchronizację z Google suwakami dokładnie tak jak to jest pokazane na obrazku poniżej. po zainstalowaniu najnowszej wersji nie widzę tych suwaków i jedyną opcją jest "Tap to Sync". czy aby te suwaki były dostępne trzeba coś dodatkowo ustawić?

Spoiler

aid2352297-v4-728px-Sync-Google-Contacts-With-Android-Step-4-Version-5.jpg

Edytowane przez dszymek
Grafike umieszczamy w spoiler

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Celeborn   
Otrzymana reputacja: 0
Celeborn

Sflashowałem Room. Lecz niestety nie jestem w stanie z niego normalnie korzystać. Internet mobilny nie działa, co chwilę gubi sieć. Połączy się z siecią i ponownie rozłącza. Ktoś ma jakieś lekarstwo na to?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.