• Ogłoszenia

  • Aleksandra

   Nabór na moderatorów działu Huawei - Telefony   07.10.2016

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
    

   Krótki opis rangi Moderatora Testowego: Ranga Moderator Testowy jest rangą wstępną. Oznacza to, że dana osoba ubiega się o przyjęcie do Ekipy Forum podczas okresu próbnego. W ciągu trwania okresu próbnego Moderator Testowy zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami działania oraz porządkuje przypisany mu dział. Po okresie próbnym następuje weryfikacja jego działań oraz decyzja o dalszym pobycie w Ekipie.
   Jak zgłosić swoją kandydaturę?


   Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts). Dział(y), którym(i) chciałbyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, doświadczenia nabierzesz u nas. 
   Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
teps

"Miękki" przycisk blokady ekranu - też tak macie?

7 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Drodzy,

 

czy przycisk blokady ekranu, ten fizyczny, powinien mieć podobny skok/kliknięcie jak np. przyciski od głośności? Mój jest "miękki", a wydaje mi się że zawsze tak nie było, choć pewności już nie mam... Jak jest u Was? 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi!

 

Edytowane przez teps
Przeniosłem do właściwego działu.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie od początku przycisk blokady/włączenia ma bardziej "gumowy klik" od przycisków głośności. Poza tym nic się z nim nie dzieje, działa od 1,5 roku poprawnie :)

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za odpowiedź!

Ale czujesz jakikolwiek "klik"? Bo u mnie nie ma właśnie nic. Wszystko jest zupełnie "miękkie".

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Klik" czuć i słychać, jednak nie jest on taki "twardy" jak w przypadku przycisków głośności. Na P9 lite też jest różnica, jednak nie tak duża.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze raz bardzo Ci dziękujję. U mnie nie ma wcale owego "kliku", więc ewidentnie coś jest na rzeczy i czeka mnie serwis.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie kwestia zastosowanego styku. Jeżeli z funkcjonowaniem przycisku nie ma problemu to ja bym się nie przejmował ;)

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Niby problemu nie ma, ale jest to bardzo irytujące, że właśnie nie czuć tego nieszczęsnego skoku.

 

Edyta:

I jestem już po naprawie. Do wymiany była taśma przycisków.

Swoją drogą korzystając z tego, że jestem teraz w Warszawie podjechałem do Centrum Serwisowego Huawei i jestem bardzo miło zaskoczony sprawnością obsługi! Telefon pojawił się u nich ok. 11, a ok. 16 dostałem smsa, że jest do odbioru. Super sprawa:)

Edytowane przez teps

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.