• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
  • 0
Heretyk1

rozwiązany
Problem z wgraniem viper4android

Pytanie

Napisano (edytowane)

Próbuje nieskutecznie zainstalować viper4android na romie marshmalow. Korzystalem praktycznie z kazdego turtoriala, za to na 7.1 dziala ale ze wzgledu na xposed siedze na 6.0. Ktoś pomoże ?

Edytowane przez Muszczu
Oznaczam jako rozwiązany.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Na RRemix xposed jest zbędne.

Zbytnio się nie zagłębiałem w lekturę ale wydaje się mieć trochę bugów. 

@Heretyk1

V4A nie działa ci z każdym odtwarzaczem? Sprawdź black player.

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Wgraj przez twrp arise deuteronomy 2.4:

https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=118862

Problemy z selinux:

Viper4a ma opcję "wyłącz selinux" - działa do restartu.

Arise na Xda:

https://forum.xda-developers.com/android/software/r-s-e-sound-systems-auditory-research-t3379709

@Heretyk1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Napisano (edytowane)

Tak samo nic się nie dzieje nawet po wyłączeniu selinux. Dziwne że jak próbowałem odinstalować sterowniki to po restarcie nadal są wgrane. Aplikacje związane z muzyką odinstalowane więc nie wiem co może blokować 

dodana zawartość

@dzidexx

Edytowane przez Heretyk1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Arise ma biblioteki - nic nie pobiera, przy selinux enforce działa po wyłączeniu w opcjach viper'a.

@Heretyk1

dodana zawartość

Busybox instalowałeś?

Jaki masz status selinux(czy możesz trwale ustawić permissive)?

dodana zawartość

Wygląda, że musisz zmienič kernel, wersja viper raczej obojętna.

https://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/themes-apps/viper4android-nexus-5-android-6-stock-t3219366

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Napisano (edytowane)

@dzidexx

Selinux mam ustawiony na permissive przez APK. Busybox zainstalowany tylko wersja nie najnowsza. Obecnie jestem na kelnerze bluespark, na 7.1 na tym samym kelneru działa 

Spoiler

Screenshot_20170315-095417.png

Edytowane przez bykumza
Wszelkie grafiki/wideo/zdjęcia zawsze wstawiamy w spoiler

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Zastanów się więc co masz inaczej/źle skoro raz działa a drugi raz nie chce.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

No wszystko robię tak samo a na żadnym Romie 6.0 nie umiem wgrać Vipera tak żeby dzialal. Może spróbować na czystym nowym Romie wgrac według instrukcji@dzidexx  

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Twój screen jest z 7.x? Co pokazuje status na 6.x?(na różnych playerach)

Kernel z 7.x używasz ba 6.x?

Arise deuteronomy nie wymaga żadnych dodatkowych działań.

Wg mnie kernel jest winny.

@Heretyk1

dodana zawartość

Może to ci pomoże(ja nie wiem o co chodzi):

Post 8663

https://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/orig-development/kernel-t2697951/post66562761#post66562761

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Nie to jest screen z 6.0. tego samego kernela uzywam. Kernel też nie jest problemem bo wgrywalem cm13 bez kernela i tak samo nie działał @dzidexx

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Status na screenie jest ok - co więc nie działa?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.