jacek383

rom
[7.1.1] Unofficial LineageOS - ( Trader418 )

85 postów w tym temacie

@frrancuz co do klawiszy do recovery to artykuły w necie wprowadzają w błąd - ja się średnio na 2 lata bawię we wgrywanie romów więc posiłkowałem się : http://www.phonearena.com/news/How-to-boot-into-custom-recovery-like-CWM-or-TWRP-on-Android_id54490 i tutaj i wielu innych miejscach nie było nic o home :)

Co do romu to dosyć intensywnie go testowałem przez ostatnie kilkanaście godzin i rzeczywiście można go polecić.Chodzi CHYBA płynniej od 4.4.2 z którego byłem mocno zadowolony - wciąż nie wiem czy będzie powrót. Bateria też trzyma chyba przywozicie - nie gorzej niż na w/w.

Subiektywnie dużo bardziej mi się podobał zwarty i przejrzysty panel powiadomień na stocku samsunga.

Na tą chwile  mocno przeszkadzają mi dwie rzeczy, ponieważ Notka obsługuje jedną dłonią (ręce mam małe :) ale odpowiednie ustawienia typu wysuwany boczny panel z aplikacjami tryb prawej ręki itp).Może więc pomożecie bo nie znalazłem na razie jasnych odpowiedzi:

1.Czy jest możliwość zainstalowania klawiatury Samsunga z Notka (możliwość przesunięcia w prawą stronę i zmniejszenia) nie piszcie o gboard bo ma kilka rzeczy dyskwalifikacjach.

Oczywiście próbowałem Titatium backup przywrócić apkę samsunga ale nie poszło

2.Podobnie z dialerem telefonu - chodzi o możliwość przesunięcie w prawo i zmniejszenia - znacie coś ?

Mam nadzieję,że to nie jest troszkę OT...

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@elano

"Wgrałem najnowsze" ~ 20170322 najnowsze nie znaczy najlepsze

Chyba jasno masz wyciągnięte romy na wierzch i jeden w folderze.. beta nie jest dla normalnych użytkowników tylko dla testerów i twórcy, ludzie.. 

A co jakby tam były ustawienia procesora z tyłka wyjętę (taki dowcip dla testerów) i każdy kto wgrał ma zjarany proc?

Ad 1. Touchpal Keyboard ze sklepu google play bądź podobna.

Ad 2. Nie znam

Edytowane przez jacek383

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki profil baterii macie ustawiony? Aha, zmienilem kernel na Phantom.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@mad3ros ja Oszczędny. Telefon chodzi płynnie. Ponad 3.5 godz włączonego ekranu na przeglądaniu netu ~50%baterii.
Co daje taka zmiana kernels ?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Różne kernele mają [wg ich autorów, userów] różne "parametry" pracy telefonu.
Zmiany cpu, gpu, prądu na nie kierowanych, ilości pracy rdzeni..

Takim phantomem można np. kierować aplikacją kerneladiator ze sklepiku, inne mają inne aplikacje.

To tylko taki przykład, zarys sytuacji.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.