Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

jacek383

[7.1.2] LineageOS - ( Trader418 )

Polecane posty

jacek383   
Otrzymana reputacja: 232
jacek383

@sebaseba77 mnie tam działa normalnie na najnowszej wersji

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sebaseba77   
Otrzymana reputacja: 1
sebaseba77
5 godzin temu, sebaseba77 napisał:

Panowie pomocy, kolejna aktualizacja i nadal bluetooth nie działa. To cofnięciu aktualizacji działa normalnie. 

Ok znalazłem rozwiązanie. Wina była przez kernel. Teraz mam  na stockowym i działa mi bluetooth. A można na stocku ustawić fast charging ? 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zed72   
Otrzymana reputacja: 9
zed72

u mnie działa wszystko, mam wrażenie że bateria w ciągu dnia czyli gdy jest mocniej używana leci strasznie (każda kolejna wersja pogarsza tema), w ciągu nocy przy wyłączonych danych i wifi spadło mi dzisiaj 2% wiec spoko.

Dodatkowo zauwazyłem ze cos naknocili z bluetoothem bo znowu nie mam sygnału dzwonka nadchodzacego połaczenia na zestawie samochodowym - juz tak keidyś miałem na MagMa potem na lineage sie poprawiło a teraz znowu - moge odebrac połączenie itp ale dzwonek mam tylko ten z telefonu nie ma dzwonka z zestawu ... moze ktoś to miał ? kernel stockowy, magisk najnowsza wersja.

Jeszcze jedno nie macie problemów z odbieraniem i wysyłaniem MMS ? wczoraj odebrało mi MMS dopiero jak wyszedłem na dwór i przełączyło mnie chuba na inny maszt czy coś (Orange)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lukq   
Otrzymana reputacja: 3
lukq

Tak, z MMS jest problem od dłuższego czasu. Jak jest włączone wifi to MMS działają poprawnie, jak sama.transmisja to są problemy.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jacek383   
jacek383
Napisano (edytowane)

Jak ktoś chce to jest testowa wersja Synergy 19 na AFH https://www.androidfilehost.com/?fid=961840155545593583 (nie opublikowana jeszcze na forum XDA)

W recovery trzeba wybrać - Install Image / Instaluj obraz i zainstalować na boot

Edytowane przez jacek383

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jaro4gb   
Otrzymana reputacja: 0
jaro4gb

Pany pomoże ktoś znaleźć modul gps? na stock samsung nie mam problemów z nawigacją, a na każej wesji lineageos mam problem  z navi "szukam sygnalu gps"  i szuka go nawet 10min. po 10 min jest OK>

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jacek383   
jacek383

@jaro4gb Zmiana softu nie wpływa na zmianę modułów. Jak działa Ci sieć to wszystko powinno hulać jak trzeba z tymi modułami co masz. Może kernel jest winny ja na stocku zauważyłem że się ekran źle obraca i długo wybudza

• Piwko! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz