• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
jacek383

[7.1.2] Unofficial LineageOS - ( Trader418 )

242 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

lineageos_operatingsystem-980x420.jpg

Instalacja:

1. Wgraj recovery [ Polecam to ]

2. Zwipuj wszystko oprócz karty pamięci

3. Wgraj paczkę z systemem [ Download ]

Folder beta jest dla testerów i może mieć różny wpływ na działanie telefonu!

4. Wgraj Gappsy [ Download ]

Potrzebna wersja Gappsów to (ARM 7.1)

Rozpiska Gappsów (która wersja jakie ma aplikacje)

5. Reboot

Opcjonalne kernele - wybierz jakiś zgodny z LA 14.1:

Download

Screenshoty:

Screenshot_20170314-233948.thumb.png.b9efd47cb071e5f5da5992a4ec1e52fe.pngScreenshot_20170314-234007.thumb.png.0b0fa7b72ea49b28687d45ffd0c699cf.png

Oficjalna strona ROM'u na XDA:

Link

Twitter twórcy

Root:

Polecam wgrać jako root MAGISK [ Link ]

Instrukcja rootowania:

1. Pobrać najnowszą wersję paczki rootującej => Latest Magisk z linku powyżej.

2. Zainstalować programik Magisk Manager

3. Paczkę wgrać przez Recovery.

4. Mamy roota, można dodatkowo sprawdzić czy jest uruchomiony w aplikacji Magisk Manager.

Uwaga:

Ani ja ani autor nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia, wszystko robisz na swoją odpowiedzialność. My za Ciebie nie klikamy ;-)

W razie pytań i wątpliwości pisać w tym temacie, będziemy pomagać i kombinować. :-)

Wskazane jest także pisanie do twórcy na XDA o różnych problemach i błędach, opcjonalnie dodając Logcat'a.

Edytowane przez jacek383
7.1.1 -> 7.1.2
1 osoba postawił/-a piwo

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy w romie wszystko działa, czy są jeszcze jakieś problemy?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@jacek383

Napisz coś więcej jak działa..
Kusi mnie pobawić się, ale musi być sprawnie.

Jak ram? Bateria? Spena na pewno nie ma, ale jestem skłonny zaryzykować. Tylko czekam na jakieś opinie

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@frrancuz @lukq

O baterii wam nie powiem bo nie mam porównania z taką małą (chociaż zauważalnie wolniej schodzi jak na 5.0 co miałem wgrane po zakupie). Jak przyjdzie powiększona bateria to będę mógł się wypowiedzieć.

Podstawowe funkcje działają, nie wiem jak odtwarzanie po bluetooth. System działa szybko nic nie muli nie zacina się, losowych restartów jak na razie nie było.

Aparat działa, z kartą pamięci problemów nie zauważyłem (dostęp przyznaje się normalnie).

Jakbym miał porównywać system np. do tego co było w S4 to dużo bardziej ogarnięty a tam działa cały sztab ludzi i ogarnąć nie mogą :-)

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ile go używasz? Jak długo.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@frrancuz

Wczoraj odebrałem telefon, wczoraj też wgrałem ten systemik.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Link wygasł do root Magisk

Wyleciało z NOTE 3 N9005

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@XNEOX

Nic nie wygasło zjedź niżej i masz http://tiny.cc/latestmagisk

Dział Downloads / Latest Magisk

Edytowane przez jacek383
1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

recovery to najnowsze dasz rade wrzucic bo nie moge jakos pobrac

Dzieki wielkie 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@XNEOX 

Ja brałem tą wersje https://dl.twrp.me/hlte/

Edytowane przez jacek383
1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.