• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
MeWaPKP

[ZLECĘ] 1. Streeming onvif oraz 2.blokadę wybranej strony www

2 posty w tym temacie

Witajcie!
Potrzebuje 2 rzeczy. Możliwe, że ta druga już jest, tylko nie mogę znaleźć :(
 
1. Potrzebuję prostą apkę do stremowania obrazu z kamery po protokole onvif przez WiFi przy wyłączonym wyświetlaczu (zablokowanym ekranie smartphone`a).
Ogólnie ma to działać w tle, tylko kamera i wifi + transmisja samego obrazu do rejestratora.
1.1 Główna funkcjonalność : streaming video i audio (możliwość wyłączenia audio z ustawień) w standardzie ONVIF (kompresja H.264 z możliwością określenia rozdzielczości strumienia głównego i dodatkowego) po sieci WiFi. W ustawieniach podgląd adresu IP, możliwość określenia portu streamingu, użytkownika i hasła. Możliwość wyboru kamery (przód, tył) i włączenia latarki, również zdalnie – najlepiej wykorzystując dostępne ustawienia w standardzie ONVIF (PTZ, PAN, TILT etc.) aby można było korzystać z tych funkcji z poziomu rejestratora.
1.2. Urządzenie docelowe będzie miało odblokowanego użytkownika root.
1.3. Funkcjonalność dodatkowa : Autostart aplikacji po uruchomieniu telefonu, możliwość wyłączenia ekranu na stałe(do rozpatrzenia sposób odblokowania – nie może być za pomocą ekranu dotykowego), blokada ustawień telefonu i dostępu do systemu, wyłączenie sieci komórkowej i innych niewykorzystanych zasobów telefonu tak aby zmaksymalizować czas działania baterii. Protokół ONVIF konieczny jest do przechwycenia streamingu przez posiadany przez nas rejestrator video telewizji przemysłowej IP. Urządzenie najprawdopodobniej będzie w innej obudowie niż telefon, bez ekranu.

Od razu mówię, że (Google Play) 
Ocular IP Camera nie spełnia funkcjonalności.
 
Czy ktoś się podejmie?
 
2. Sprawa druga. Mam sobie WebApi, które będzie miało za zadanie wyświetlać kalendarz w smartphone`ie.
Telefon ma włączone LTE, uruchomionego chrome`a z wyświetloną tylko jedną stroną.
Chciałbym, aby użytkownik mógł aktywnie działać na tej stronie i tylko na niej. Brak możliwości wyjścia z chrome i wejścia na jakąkolwiek inną stronę. Jednym słowem wszystko zablokowane tylko chrome z na stałe załadowaną moją stroną działa.
 
Czy ktoś się podejmie?
 
 
 

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nikt, nic? 

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.