• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
bodzi

ustawiony na rano alarm (budzik) - po prostu nie zadzwonił.

4 posty w tym temacie

Napisano (edytowane)

Witam,

proszę o pomoc.

Kilkukrotnie zdarzyło mi się, że ustawiony na rano alarm (budzik) - po prostu nie zadzwonił - i nie wiem ,co jest przyczyną, co łączy te dni, kiedy tak się stało. Zdarzyło mi się to może 5 razy w ciągu ok pół roku, ale niestety powtarza się - szukam powodu!

 

Nie pomogło ustawianie np 2 alarmów - w przypadku, gdy alarm się wyłączał - dotyczyło to obu ustawionych godzin.

 

Na poprzednich Samsungach mi się to nie zdarzało :(

 

Liczę, że ktoś mi pomoże, dziękuję z góry!

 

Bogdan

Edytowane przez Fenek
Doprecyzowano tytuł.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam to samo. Mniej wiecej raz w miesiacu budzik nie dzwoni. 

1 osoba postawił/-a piwo

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i nie wiesz, nie domyślasz się, co może być przyczyną, nie zaobserwowałeś żadnej prawidłowości? Ja takiej szukam i na razie nie mam pomysłu :(

dodana zawartość

Jeden z użytkowników, który miał podobny problem zaktualizował rom i po aktualizacji podobno wszystko jest ok - ja jeszcze nie próbowałem

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety nie domyślam się co może być przyczyną. Na początku sobie wmawiałem że poprostu ustawiałem budzik i nie naciskałem zapisz tylko wychodziłem i dlatego nie dzwonił. Jednak wczoraj na 100% nacisnałem zapisz i nie zadzwonił :/. Rom mam najnowszy ale spróbuje przeinstalować.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.