• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
 • 0
Paweloss07

Telefon nie ładuje się, po podłączeniu do komputera.

Pytanie

Witam,

Od jakiegoś czasu, telefon nie ładuje się, po podłączeniu pod komputer. Ładowanie pod siecią, działa. Jest ikonka, że telefon ładuje się, ale jednak ładowanie nie działa. Android MM. Nie mam rota, jak i nic nie modyfikowałem.
Nie przywracałem telefonu, do domyślnych ustawień, gdyż nie chce od początku wszystkiego konfigurować.
Znany jest wam problem? W jaki sposób, naprawić to? 

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

 • 0

Okazało się, że wystarczyło przypiąć się, do innego portu usb, w komputerze. Na szczęście, nie musiałem nic kombinować, z telefonem.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

Jak masz gwarancję, to go wyślij :)

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

Usb 2.0 ma zbyt słabe natężenie prądu(~0.5A) aby ładować przy jednoczesnym użytkowaniu.

Możesz mieć również kabel do transmisji danych(bez ładowania).

Sprawdź inne kable, porty usb.

@Paweloss07

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

Napisano (edytowane)

Zakładając że działało i nie działa to obstawiam że w porcie usb telefonu jest jakieś obce ciało. Wyłącz telefon i jeśli możesz to wyjmij baterię, a następnie cieniutką szpilkę i delikatnie spróbuj wydobyć z gniazda farfocle. Po takim zabiegu pomocny jest izopropanol lub nawet zwykły kontakt do potencjometrów i stara czysta szczoteczka do zębów lub pędzelek od maszynki do golenia. Psikasz izopropanol/kontakt na jakiś pojemniczek i delikatnie zamaczasz włosie szczoteczki (nadmiar należy ostukać) i czyścisz delikatnie port usb. Na sam koniec kompresor/sprężone powietrze i jak to nie pomoże to Gwarancja. Powodzenia !  

Edytowane przez lud3ik

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.