Olleo

ROMy z bluetooth low energy

12 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Miałeś rację, do 4 liter ten Wakelock Detector. BBS (dzięki za linka) pokazuje dla kernel:

PowerManagerService.WakeLocks 55% (w partial głównie dwa: RILJ 47% i fingerprint_scanner_local 3%)

multipdp 32%

secril_fd-interface 24%

Kojarzę wszystkie trzy, ale muszę szukać od początku.

[edited]

puściłem jeszcze raz - tym razem tylko kernel wakelocki - multipdp i secril_fd_interface - fast dormancy (już kiedyś miałem z tym problem, jak jeszcze S2 był mój, tj. jakieś 4 lata temu). Niestety kod *#9900# nie działa na SlimKacie - błędny kod MMI.

[edited 2]

hahahaha chyba mogę sobie szukać...

http://mobility.forumsee.com/a/m/s/p12-9475-0806140--can-t-disable-fast-dormancy.html

[edited 3]

super...

"With aosp roms it's not possible."

[edited 4]

Dalej nic, wszelkie próby na nic. Znalazłem takie info o i9305, może jest jakiś modem dla i9100, który nie miałby tego problemu?

"But now, it seems I have found the solution.I installed a I9305T (I have I9305) modem to my device. The UBBMB2. And the mdm_hsic_pm0 process has much lower battery consumption."

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/help-i9305/i9305-disable-fast-dormancy-aosp-rom-t2324442

Edytowane przez Olleo

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Zainstalowałem NeatROM kitkat 4.4.4 build 8 - testuję.

edited

NeatRom jest super - szybki, działa BLE, trzyma baterię... ale jest duży. Mini gapps działa jeszcze w porządku, ale potrzebuję youtube, mapy i gmaila - po doinstalowaniu przestaje działać parę rzeczy, np. przycisk home do ekranu głównego, czy status/notification bar - i to jest właśnie wina małej pojemności partycji S2 - przynajmniej wg informacji z XDA. Nie wiem tylko, co dalej - instalować od zera zwiększając najpierw partycję wg procedury dla CM13+, czy da się to zrobić bez factory wipe?

Edytowane przez Olleo

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.