• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
 • 0
czarekleg1

TWRP prosi o hasło

Pytanie

Napisano (edytowane)

Witam, kombinację z telefonem NOTE 2 musiałem zacząć jak moja córka wyjęła baterię w trakcie aktualizacji i telefon w kółko się resetował, zainstalowałem TWRP i kilka razy instalowałem różne roomy, ponieważ nie wszystkie instalowały się poprawnie lub po zainstalowaniu nie działały poprawnie. W końcu się udało i zainstalowałem room DN4, działał super, wszystko było w porządku do czasu kiedy Yanosik sam się zaczął zamykać, pomyślałem że zresetuje telefon to będzie ok, niestety po resecie telefon zamrażał się na ekranie startowym z nazwą telefonu.

Pomyślałem że jeszcze raz zainstaluje DN4, niestety teraz TWRP chce ode mnie hasło, a dokładnie wyświetla mi komunikat "Please Enter Your Password "

Spotkał się już kiedyś z tym, Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez czarekleg1

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

 • 0

@czarekleg1 ale kombinujesz. Ponowne wgranie TWRP nie pomaga?

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

Nie , przy próbie wgrania czego kolwiek przez odina cały czas wywala błąd.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

@czarekleg1 jaki? Weź się ogarnij i zacznij pisać konkretami. Pokaż screen z Odina.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

Napisano (edytowane)

 

Spoiler

Bez tytułu.png

 

Edytowane przez Camulos
Proszę stosować się do regulaminu i grafiki oraz zdjęcia umieszczać w spoiler tag. http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdjęciowej-w-spoiler/

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

@czarekleg1 spróbuj wgrać najnowsze TWRP i pokaz screen.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.