• Ogłoszenia

  • Reader

   Nabór na moderatora działu "Pozostałe telefony z Android OS"   05.11.2016

   Drogi użytkowniku
   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.  

   Krótki opis rangi Moderatora Testowego: Ranga Moderator Testowy jest rangą wstępną. Oznacza to, że dana osoba ubiega się o przyjęcie do Ekipy Forum podczas okresu próbnego. W ciągu trwania okresu próbnego Moderator Testowy zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami działania oraz porządkuje przypisany mu dział. Po okresie próbnym następuje weryfikacja jego działań oraz decyzja o dalszym pobycie w Ekipie.  
   Jak zgłosić swoją kandydaturę?


   Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych, ldawid, zdybo, Pajonk, Hubal. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts). Dział(y), którym(i) chciałbyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, doświadczenia nabierzesz u nas.
   Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
sephot

OUKITEL K6000 Plus z dobrym aparatem

7 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Zapowiedz OUKITEL K6000 Plus już daleko za nami i trwa powolny proces ujawniana kolejnych elementów specyfikacji tego urządzenia. Oczywiście w tym tygodniu nie mogło zabraknąć kolejnych elementów układanki.
 

InsertPic_75C2%25280%252803-15-21-01-22%


Aby nie ściemniać za wiele, powiem tylko tyle że najnowsze informacje dotyczą optyki. Z tyłu telefon ma otrzymać aparat 16MP (Omnivision, PDAF), z przodu natomiast będzie to aparat 8MP, co ważne oba aparaty nie będą interpolowane.

 

 

Zabawny jest fakt, iż firma szczyci się większą baterią niż w poprzedniku tego modelu K6000 Pro, niby mówi prawdę, jednak zwiększenie pojemności baterii o 80mAh (czyli całkowite 6080mAh), a następnie nazwaniem tego progresem jest lekko mówiąc zabawne.
 
Warto wspomnieć jednak, że telefon wspierać będzie technologię szybkiego ładowania, co przyda się na pewno przy tak pojemnej baterii (ponoć pełne naładowanie telefonu zająć ma około 1 godziny 40 min). 
 
Z potwierdzonych informacji wiadomo, iż skaner linii papilarnych został przeniesiony na front, gdzie został zintegrowany z przyciskiem menu. Oczywiście nie zmieniła się specyfikacja procesora 8-rdzeniowego MT6750, który został ujawniony na targach MWC.Potwierdzono również, iż telefon otrzyma żyroskop, co zwiększy użyteczność telefonu w różnych sytuacjach. Niestety OUKITEL bardzo ostrożnie ujawnia kolejne elementy specyfikacji tego modelu, zapewne jeszcze w tym tygodniu pojawią się kolejne informacje dotyczące tego modelu.

Edytowane przez sephot

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Firma OUKITEL ujawniła kilka ciekawych szczegółów ze specyfikacji modelu K6000 Plus oraz udostępniła wideo prezentujące ten model, chociaż może lepiej nazwać to zmontowanym pokazem slajdów.
 

Spoiler

OUKITEL%2BK6000%2BPlus.JPG


Całe wideo to tak naprawdę połączone dostępne w sieci zdjęcia oraz rendery modelu K6000 Plus, gdyby nie fakt, iż wideo dostępne jest na oficjalnym kanale YouTube, uznałbym je za dzieło jakiegoś fana marki.

Przechodząc jednak do ciekawszych nowości dotyczących samej specyfikacji, bateria o pojemności 6080mAh wspierać będzie technologię szybkiego ładowania 12V/2A. Procesor MT6750T wsparty będzie 4GB pamięci RAM oraz 64GB pamięci ROM. Co ciekawe, pamięć można będzie rozszerzyć, aż do 2 TB dzięki slotowi na karty microSD.


K6000 plus ma posiadać również diodę powiadomień LED w trzech kolorach, na tą chwilę to jedyne informacje, jakie zostały udostępnione, co pozwala stwierdzić już, że telefon może być tak popularny jak jego poprzednik. Warunkiem koniecznym jednak sukcesu będzie cena, na której ujawnienie jeszcze przyjdzie nam poczekać kilka dni.

Edytowane przez Natan
Multimedia wstawiamy w tag spoiler - zawsze, za wyjątkiem pierwszego posta tematu.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bateria o pojemności 6080mAh obsługuje technologię szybkiego ładowania 12V/2A, co pozwolić ma na ładowanie jej w niespełna dwie godziny (100 min). Jednak firma OUKITEL nie byłaby sobą, jeśli nie przedstawiłaby wideo z porównaniem szybkości ładowania.
 

Spoiler

 


Wideo przedstawia różnicy w prędkości ładowania trzech różnych telefonów z obsługą szybkiego ładowania 5V/2A, 9V/2A oraz 12V/2A. W materiałach reklamowych dołączono kilka zrzutów z pracy baterii podczas ładowania.


 

Spoiler

charge%2BK6000%2BPlus%2Bby%2B12V2A%2BVS%2B9V2A%2BVS%2B5V2A%2Bgraph.jpg

 Przedsprzedaż telefonu rusza 5 kwietnia, K6000 Plus w tym okresie dostępny będzie w cenie 179.99$, później cena ma skoczyć do aż $209.99, co jest mocną przesadą.

Pełna specyfikacja : 

Ekran: 5.5-cali Full HD (1080×1920 pikseli)
Procesor: 8-rdzeniowy MT6750T, 1.5Ghz, Cortex A53
RAM/ROM: 4GB RAM/64GB ROM
Aparat: 16MP OV z tyłu, 8MP z przodu
Bateria: 6080mAh (QC, 12V/2A)
System: Android 7.0 Nougat
Wymiary: 155×76,6×9,6 mm,
Inne: USB Typu C z obsługą OTG,

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

W dniu dzisiejszym ruszyła przedsprzedaż OUKITEL K6000 Plus, następcy modelu K6000, czy godnego, to się jeszcze okaże. Telefon jest dostępny w sprzedaży na Aliexpress w oficjalnym sklepie OUKITEL, model K6000 Plus zakupimy w cenie $179.99. Wraz z materiałami prasowymi dotyczącymi przedsprzedaży pojawiło się również wideo z testem AnTuTu tego modelu, co wydaje mi się jest warte wspomnienia.


Wynik 45831, jest znośny, choć nie robi wielkiego wrażenia, zwłaszcza jak spojrzy się na jego cenę. Mimo wszystko telefon ma swoje zalety i wart jest zwrócenia na niego uwagi. Telefon dostępny jest w dwóch różnych wersjach kolorystycznych (szarej oraz złotej).

Edytowane przez Daniel.
Video również wrzucamy w " spoiler " Proszę o tym pamiętać

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oukitel nieustannie wypuszcza nowe materiały reklamowe dotyczące ich modelu K6000 Plus, tym razem pojawiły się dwa nowe materiały wideo. Pierwsze wideo przedstawia jedynie podsumowanie informacji dotyczących samego telefonu, to też nie ma tu za wiele do omawiania.
 

Spoiler 


Drugi natomiast jest już trochę ciekawszy, pokazuje obsługiwany dysk 2TB podłączony do telefonu, nie jest to może jakiś ogromny change, ale na materiał można rzucić okiem.
 

Spoiler

 


Większość informacji, które udostępnia OUKITEL, to powielenie tego, co już wiemy, firma stara się najwyraźniej, aby ich produkt utrwalił się w pamięci przyszłych nabywców.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

OUKITEL nie byłby sobą, gdyby nie udostępnił jakiegoś wideo z pseudo testem swojego telefonu, nie zrozumcie mnie źle, czasem trafiają się poważne testy, a czasem nie.


Tym razem mamy odczynienia z testem prędkości ładowania telefonu K6000 Plus. Model ten ładuje baterię o pojemności 6,080mAh od 1% do 100% w 2 godziny 4 min. Wynik niezły, jednak nie ma się co dziwić, jeśli bateria obsługuje technologię szybkiego ładowania 12V/2A. Dodam jednie, iż telefon dostępny będzie w cenie promocyjnej w oficjalnym sklepie OUKITEL na Aliexpress w cenie 169.99$, promocja zaczyna się 1 maja, a kończy 6 maja.

Edytowane przez Daniel.
Video/grafikę wrzucamy w " spoiler " Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Telefon dostępny jest w promocji aktualnie za 167.99$ na AliExpress.

Spoiler

Insert_Pic_D34_F_05-17-20-26-28_1.jpg

Po okresie promocyjnym wróci do ceny około 169.99$

Edytowane przez sephot

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.