• Ogłoszenia

  • Reader

   Nabór na moderatora działu "Pozostałe telefony z Android OS"   05.11.2016

   Drogi użytkowniku
   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.  

   Krótki opis rangi Moderatora Testowego: Ranga Moderator Testowy jest rangą wstępną. Oznacza to, że dana osoba ubiega się o przyjęcie do Ekipy Forum podczas okresu próbnego. W ciągu trwania okresu próbnego Moderator Testowy zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami działania oraz porządkuje przypisany mu dział. Po okresie próbnym następuje weryfikacja jego działań oraz decyzja o dalszym pobycie w Ekipie.  
   Jak zgłosić swoją kandydaturę?


   Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych, ldawid, zdybo, Pajonk, Hubal. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts). Dział(y), którym(i) chciałbyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, doświadczenia nabierzesz u nas.
   Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
look997

Flashowanie romu Androdia utknęło na erasing ‘system’

3 posty w tym temacie

Napisano (edytowane)

Robię flashowanie ROMu Android`a.

Poleceniem:
fastboot flash system Prestigio-PSP3455DUO\system.img

I taki komunikat się pojawia:
target didn't report max-download-size
erasing 'system'...
Na tym wszystko się zatrzymuje.

Co to oznacza? że bootloader nie jest odblokowany czy coś zupełnie innego? Chcę się zaorientować w jakim jestem miejscu.

fastboot oem device-info nic nie pokazuje.
fastboot oem unlock nic nie robi.

Próbowałem też tym:
http://www.needrom.com/download/prestigio-psp3455-duo/#
Ale w ogóle nie wykrywa telefonu. Nic nie robi po kliknięciu Download.


EDIT:
A to wygląda jakby zadziałało:
Polecenie fastboot flash boot Prestigio-PSP3455DUO\boot.img
target didn't report max-download-size
sending 'boot' (5626 KB)...
OKAY [ 0.234s]
writing 'boot'...
OKAY [ 0.734s]
finished. total time: 0.969s

Czy to faktycznie zadziałało?

Z system nadal nie działa.

Edytowane przez look997

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę namieszałeś z tym systemem - jeśli nie uda Ci się tego ogarnąć odezwij się na PW - mogę Ci go postawić boxem serwisowym.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozwiązałem temat:
1. Ten ROM: http://www.needrom.com/wp-content/uploads/2015/05/Prestigio-PSP3455DUO.zip

2. Konieczny: bootloader Windowsa, żeby móc zainstalować niepodpisane sterowniki. Czyli nie można mieć GRUB'a Linuksowego bo nie uda się odblokować instalacji niepodpisanych.

3. Te (niepodpisane) sterowniki: https://forum.dobreprogramy.pl/clicks/track?url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DNbJCbdfPlF8&post_id=3351940&topic_id=523384

4. Te narzędzie do flashowania: http://www.needrom.com/wp-content/uploads/2015/05/Prestigio-PSP3455DUO.zip
Tak użyć tego narzędzia: http://www.needrom.com/download/prestigio-psp3455-duo/#
Uzględniająć tą poprawkę do flash toola: https://www.youtube.com/watch?v=LVI-kIiLwGs

No i gotowe. Prestigio PSP3455DUO sflashowany.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.