• 0
and68

Odzyskanie danych po formacie

Pytanie

Witam, posiadam huawei p9  model EVA-AL00, Android 7 , emui 5,na dwie karty,  problem jest taki że przy próbach  rootowania przypadkowo sformatowałem pamięć wewnętrzną, teraz chce odzyskać dane ale każdy program którym próbowałem odzyskać dane wymaga zrootowanego telefonu, może ktoś zna jakiś program do odzyskiwania danych, który nie wymaga zrootowanego telefonu ,próbowałem rootować  programami kingo root,iroot,one clic root ale bez powodzenia, czy  musze na początku odblokować bootloadera? Może ktoś na forum będzie wiedział jak to po kolei dobrze zrobić. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

• 0

@and68Ten tutorial na root i bootloader nie pomaga? 

Swoją drogą, nawet jak będziesz miał root, to programy do odzyskiwania, przykładowe Diskdigger, Undeleter chyba sobie nie poradzą po formacie pamięci wewnętrzenj. Zresztą jak odpaliłeś system od nowa i cokolwiek będziesz instalował to będziesz nadpisywał dane, które w pamięci miałeś.

Jak Ci baaaaardzo zależy na tych danych to lepiej skorzystać z firm odzyskujacych dane z telefonów, choć nie są to tanie rzeczy. Szukaj w google, np. poprzez zapytanie: odzysk danych z telefonu

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Tego paradnika akurat nie czytałem, natomiast czytałem ten

https://lukashp.pl/Artykul/Oprogramowanie/Android_przywracanie_bazy_kontaktow_po_formacie_wewnetrznej_pamieci

ale tutaj podają żeby na poczatku zrutowac telefon , podaje kolega programy , które wcześniej wymieniłem ale te programy nie rootuja mojego telefonu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

P9 - root tylko po odblk.BL, twrp+supersu/magisk.

Odblk.BL skasuje ponownie wszystkie dane.

Nie odzyskasz samodzielnie.

Jak wyżej - firma specjalistyczna - prawdop. rozbierze fon, więc możesz stracić gwarancję.

Na przyszłość:

Kontakty, dane apk, zdjęcia(?) przechowuj na k.Google, inne rzeczy kopiuj na PC lub k.sd.

@and68

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Napisano (edytowane)

Witam Panowie, czy ktos na forum wie czy dziala strona huaweia do generowania kodu , bo w moim przypadku po wpisaniu adresu email dostałem na podanego maila szesciocyfrowy  kod, który wpisalem poniżej , w nastepne pola wpisalem hasło i ponizej wcisnołem register ale potem pokazały mi sie tylko kszaczki i nic wiecej, po przełaczeniu na angielski mam stronę huawei na srodku strony jest  w kółeczku 5.0 emui w której zakładce szukac tego formularza, jak w takiej sytuacji odblokować bootloadera. Dokładnie otworzyła mi się taka strona  http://emui.huawei.com/en/plugin/whatsnew/whatsnew . Z góry dzieki za pomoc. Pozdrawiam

Edytowane przez and68

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.