• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
piecyk93

Co wybrać Samsung S7 czy HUAWEI P10 czy ... [2800zł]

18 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Witam,

Jak w temacie, mam problem z wyborem. Oba telefony są w podobnej cenie. Dodatkiem do Huawei jest zestaw akcesoriów o wartości 449 zł. A może jakaś inna propozycja w podobnej cenie. Szukam telefonu, który nie będzie mulił, będzie miał dobry zasięg, posłucham muzyki na słuchawkach oraz zrobię dobre zdjęcie. Mogę przeznaczyć 2800 zł. Dzięki za pomoc w wyborze.

Pozdrawiam

Edytowane przez Muszczu
Dodaję budżet do nazwy wątku.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdecydowanie poczekaj na Samsunga S8 . Nie dlatego abyś go kupił ale dlatego, że powinny trochę ceny spaść. Poczytaj recenzje p10 na polskich blogach. P10 to bardzo dobry telefon a telefony Huawei działają niezwykle płynnie i szybko. S7 ma lepszy aparat i wyświetlacz. Jeżeli te 2 aspekty przemawiają do Ciebie bardziej to weź Samsunga. Jeżeli preferujesz płynność to uważam że Huawei będzie lepszym wyborem. Należy pamiętać jeszcze o zasięgu i jakości rozmów. Nie wiem jak jest w p10 ale zakładam że jak w mate 9 a więc będzie trochę lepiej niż w S7.

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jutro będę miał przy sobie Huawei P10 :)

W tej chwili użytkuję Galaxy S7 więc chętnie Ci pomogę swoją opinią na temat dwóch modeli. 

Jutro się odezwę :)

Dla mnie Huawei P10 wygrywa. Płynność + lepszy aparat (zdjęcia dzienne) w nocnych nadal ma przewagę Galaxy S7.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za odpowiedź! Ale dziś z rana właśnie zamówiłem Huawei P10 w preorderze :D więc też za w niedalekiej przyszłości powinienem go mieć.

Pozdrawiam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

P10 ma gorszy ekran, aparat, baterię, multitasking, nie nadaje się do gier i innych wymagających zadań (prądożerność i silny throttling procka).

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niektórzy już wiedzą że ma lepszy aparat choć go nawet nie mają uwielbiam to forum

Tapnięte z S7 Edge.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najwazniejsze zeby uzytkownik byl zadowolony, osobiscie nie wydalbym takiej kasy na huaweua. Powiedzmy, 

ze z dodatkami jeszcze ujdzie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Yanos tak samo jak niektórzy już wiedzą że S7 ma lepszy aparat od P10 haha uwielbiam zwolenników marki samsung.

Poczekajmy na testy, ale przyznam się szczerze że P10 prezentuje się zacnie, poprawiony aparat, mega szybkość pracy, dobra bateria i przystępna cena za jakiś czas kuszą.

Gdybym miał wybierać teraz to wziąłbym S7 ze względu na cenę - ok. 1900zł, 800zł dopłaty do P10 to nie jest interes.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A gdzie napisałem że ma lepszy ? Napisalem że tak ciemny obiektyw go dyskwalifikuje do robienia czegokolwiek w gorszych warunkach.

Tapnięte z S7 Edge.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Yanos ale czy ja wspomniałem o Tobie? jeśli nie miałeś P10 w ręku i nie robiłeś nim zdjęć to dlaczego sugerujesz że będzie robił kiepskie zdjęcia w gorszych warunkach?

Widzisz komuś zwracasz uwagę a sam robisz dokładnie to samo.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.