Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

Karrypto

Powerbank Samsung EB-PG850BWE

Polecane posty

Karrypto   
Otrzymana reputacja: 0
Karrypto
Napisano (edytowane)

Witam, kupiłem Samsungowego powerbanka o pojemności 8400mAh. Od razu po rozpakowaniu podłączyłem go do ładowania. Ładuję go oryginalną ładowarką od samsunga. Powerbank ładuje się już dobre 5 godzin, a nadal miga tylko jedna dioda, co według instrukcji oznacza, że ma bateria ma 0-5%. Nie wiem czy coś jest nie tak z powerbankiem czy co :/

EDIT: Zostawiłem go na noc (jakieś 7h) i dalej to samo.

Edytowane przez Karrypto

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
baca01   
Otrzymana reputacja: 213
baca01

@Karrypto

Spróbuj inną ładowarką lub tą samą ale z innym kablem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Karrypto   
Otrzymana reputacja: 0
Karrypto
Napisano (edytowane)

Wziąłem inną ładowarkę od samsunga (zwykła, 5V, 1A) i niby się ładuje. Chociaż dziwne jest, że ładowarką również oryginalną (5V, 2A) nie chce się ładować. W instrukcji napisane jest, że ta ładowarka jest kompatybilna i powinno się po prostu szybciej ładować.

dodana zawartość

Ogólnie ta ładowarka dziwnie się zachowuje. Jak ustawie w telefonie szybkie ładowanie to ładuje się bez problemu. Jednak gdy zmienię w ustawieniach na zwykłe ładowanie (jak mi sie nie śpieszy to po co nagrzewać baterie) to czasami po jakimś czasie ładowania wyskakuje mi info, że ładowarka jest nieoryginalna i będzie się ładować milion godzin... Po ponownym podłączeniu jest już ok i wykrywa. Może ta ładowarka walnięta już jest, czy co.

Edytowane przez Karrypto

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
baca01   
Otrzymana reputacja: 213
baca01

@Karrypto

Szybkie ładowanie to kombinacja różnych napięć, stąd różna interpretacja telefonu. W przypadku zwykłego ładowania masz po prostu 5V (4,8-5.1)/2A Może jednak kabelek? A może coś z ładowarką... Kabelek przy ładowaniu 2A ma duże znaczenie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.