• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
lucas7911

Niestabilne działanie po aktualizacji do W10

4 posty w tym temacie

Witam, przedwczoraj kupiłem tablet Asus T100TA po pierwszym uruchomieniu okazało się że został wgrany system W10 i ukazały się ekrany do początkowej konfiguracji, wszystko poszło bez problemu i po instalacji kilku programów chciałem przeczyścić partycję systemową, usunąłem ( choć nie w całości ) folder Windows.old poprzez oczyszczanie dysku, po próbie ponownego uruchomienia tablet zawieszał się na kręcącym się kółku ( ekran ładowania ), nic nie działało, ani odświeżanie , ani przywracanie systemu ani tryb awaryjny, ściągnąłem wszystkie sterowniki i obraz systemu W10 (x86) poprzez Microsoft Creation Tool i wgrałem na pendrive, z poziomu pendrive zainstalowałem na nowo W10, podczas instalacji przy wyborze partycji pokazało się że jest kilka m.in 700MB-partycja odzyskiwania; 100MB-partycja odzyskiwania; 100MB-partycja o nazwie System oraz partycja z dużą pojemnością ( około 26GB ). Tą ostatnią sformatowałem i zaznaczyłem do instalacji W10, instalacja przebiegła bezproblemowo, podczas pierwszego uruchomienia pokazało mi ekran wyboru systemu ( W8.1 oraz W10) wybrałem W10 i ponownie skonfigurowałem system (zdziwiłem się tylko że żadnych sterowników nie musiałem wgrywać ponieważ wszystko działało) po około 3 godzinach po ponownym restarcie zaczął wariować dotyk ( używam myszki wi-fi z odbiornikiem wpiętym do USB ) u góry ekranu pojawiły mi się 4 jasne kółeczka tak jakby reakcje na dotyk, wskaźnik myszy wariował , mrugał, ogólnie tablet jest jakiś zamulony i teraz pytanie chcę zainstalować jeszcze raz W10 ale tym razem usunąć wszystkie partycję nawet tą z odzyskiwaniem ( bo i tak mi ich nie widzi przy odzyskiwaniu czy przywracaniu ) czy mogę je usunąć????

Tak aby na czysto wgrać system i potem ewentualnie zainstalować sterowniki jeśli będą potrzebne.

 

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tablet nowy, używany? Gwarancja jest?

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tablet używany brak gwarancji

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@lucas7911

Pewnie już rozwiązałeś problem ale następnym razem wiedz że ściąga się wszystkie partycje, włącznie z ukrytymi.

Mówię o Twoim przypadku, kiedy na partycjach odzyskiwania miałeś częściowo W8.1 a plik .old odszedł w niepamięć, natomiast w przygotowaniu był Win10.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.