• Ogłoszenia

  • Reader

   Nabór na moderatora działu "Pozostałe telefony z Android OS"   05.11.2016

   Drogi użytkowniku
   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.  

   Krótki opis rangi Moderatora Testowego: Ranga Moderator Testowy jest rangą wstępną. Oznacza to, że dana osoba ubiega się o przyjęcie do Ekipy Forum podczas okresu próbnego. W ciągu trwania okresu próbnego Moderator Testowy zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami działania oraz porządkuje przypisany mu dział. Po okresie próbnym następuje weryfikacja jego działań oraz decyzja o dalszym pobycie w Ekipie.  
   Jak zgłosić swoją kandydaturę?


   Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych, ldawid, zdybo, Pajonk, Hubal. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts). Dział(y), którym(i) chciałbyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, doświadczenia nabierzesz u nas.
   Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
sephot

Gretel A7 - pierwsze wideo prezentujące telefon

6 postów w tym temacie

Gretel udostępnił wideo prezentujące kolejny model telefonu, czyli A7, schemat trochę przypomina inna znaną firmę z tego... mimo wszystko jest możliwość zobaczenia telefonu w całej okazałości.
 

Gorilla Glass, gretel, cheep phone


Nie potwierdzono na chwilę obecną nic konkretnego odnośnie do samej specyfikacji telefonu. Wiadomo jedynie, iż telefon posiadał będzie ekran zabezpieczony szkłem Corning Gorilla Glass, co udowadnia sam test, jakiemu zostaje poddany telefon.
 


Oczywiście wiadomo, jak to jest z tymi testami wytrzymałości telefonów, tak więc na to trzeba również brać poprawkę. Producent wspomina również, iż telefon otrzyma optykę SAMSUNGA, jednak nie padał tu żadna konkretna specyfikacja.

Nie wspomniałem o jeszcze jednym małym szczególe... a mianowicie telefon nie będzie NIESTETY obsługiwał sieci 4G LTE. Zasadniczo, brak tego szczegółu w specyfikacji, może dość skutecznie wyeliminować ten telefon z kręgu budżetowych modeli godnych zainteresowania, ale to się jeszcze okaże, kiedy ujawniona zostanie pełna specyfikacja.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

  GRETEL A7 będzie pierwszym smartfonem 3G z czujnikiem Samsung Camera i technologią wyświetlania obrazu Gorilla Glass JDI. Dzięki za udostępnianie
 

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gretel A7 leaked pictures and features

Gretel comes to public market with the three Android phones to challenge other smartphones at the same level. It Gretel A9, A7 and A6. Like the return of Nokia, which showcases new devices "android" - 8 Nokia, Nokia and Nokia 6 5 in 2017. Hope that both Gretel and Nokia will be easier!A72.jpg

Gretel A7 has the following features according to the information Leaked:
1.5 GHz dual-core processor MT6580A, 1 GB + 16 GB (extended to 32 GB 4.7-inch HD JDI curved display, the Samsung 8MP camera with flash, Android 6.0 (update 7.0 May), Gorilla Glass Protection and dual SIM.
It will be available in 5 colors (silver, orange, yellow, red and blue).A71.jpg

Can get one for review, what do you think?
Only one video available on youtube.

The latest news about new technical, be up to date!

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Speaking of smartphones that cost less than $ 50, what things should be on your list of priorities? You divulge anything? Gretel A7 Presale starts on AliExpress * * at the lowest price and you can not buy this smartphone at a price.
Gretel has 8MP sensor camera Samsung gorylowe glass, curved 4.7-inch screen JDI, 1GB RAM + 16GB ROM, 32 GB extension, Android 6.0, GPS, and more ..

Gretel_A7_photo_5.jpg 
Gretel_A7_photo_1.jpg
Gretel_A7_photo_6.jpg

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Co zabawne model A7 jest ujęty jako Nokia 3310 killer, co w sumie nie mija się z celem, bo nowy model Noki 3310, mówiąc kolokwialnie, jest totalnym szrotem. Co ciekawe pojawiło się nawet porównanie obu telefonów:
 
InsertPic_451E%25280%252804-24-21-21-01%2529.jpg


Nie można odmówić racji iż A7 jest lepszym wyborem, jednak oba telefonu raczej uderzają w trochę innych kupujących. Z ciekawszych informacji telefon aktualnie jest dostępny w cenie 49.99$ naaliexpress, ale w ciągu najbliższych godzin powinien być dostępny w promocji za 39.99$.

 

InsertPic_%252804-24%252804-24-21-21-01%2529.png

Wysyłka ma ruszyć 27 kwietnia.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najtańszy na świecie i pierwszy smartfon 3G z aparatem firmy Samsung.
Jestem zaskoczony, widząc cenę GRETELA7. Mogę kupić smartfon 3G z aparatem firmy Samsung i ochroną szkła gorylkiego tylko za 40 USD i bezpłatną koloryzowaną tylną obudowę + etui silikonowe + film ochronny.
Jest to najtańszy na świecie pierwszy smartfon 3G z aparatem Samsung i szkłem gorilla. Nie można kupić Nokia 3310 za cenę.

 

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.