Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

szymarek

LG G watch R [problem z baterią?]

Rozwiązany

szymarek   
Otrzymana reputacja: 0
szymarek

Pojawił mi się problem z zegarkiem (stock rom) po dwóch latach używania padła (chyba) bateria. 

Pierwsze objawy były takie, że zegarek nagle się wyłączał (potem jedynie pojawiało się logo LG i zegarek się wyłączał) 

Ustaliłem że dzieje się tak przy zerwaniu połączenia z telefonem (np restart telefonu) 

Zegarek po włożeniu do stacji dokującej uruchamiał się i działał dalej. 

Obecnie zegarek wyłącza się od razu po wyciągnięciu ze stacji. 

Wydaje mi się, że to bateria, aczkolwiek nie zauważyłem wcześniej żadnych objawów jej zużycia, zegarek zwykle odłączam od ładowarki o 07:00 a koło północy ma ponad 45% baterii. 

Próbowałem robić factory reset, nic to nie dało. 

Okazało się, też przed chwilą że mam jeszcze 18 dni gwarancji (zegarek zakupiłem prawie 2 lata temu) 

jeżeli to faktycznie bateria, to czy jest sens wysyłać zegarek do serwisu ? 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
luki_92_92   
Otrzymana reputacja: 4
luki_92_92

Przepraszam za odkop, ale nie ma sensu zakładać drugiego tematu.

Mam dokładnie to samo, na ładowarce zegarek działa, po zdjęciu z ładowarki gaśnie. Nie da się go włączyć, albo pokazuje logo LG i gaśnie albo nie pokazuje nic, po położeniu na ładowarkę włącza się od razu. Rozkręciłem go i bateria jest spuchnięta, kupiłem zatem inny taki sam zegarek na olx z uszkodzonym wyświetlaczem a sprawną baterią, i niestety po przełożeniu baterii do mnie dalej jest to samo, także nie wiem czy to problem z software, czy coś na płycie padło, jednak po przełożeniu płyty z zegarka-dawcy jest dokładnie to samo, na docku działa, po zdjęciu z docka przestaje działać.

Czy ktoś ma pomysł co może być nie tak i jak to naprawić? Mam 2 baterie (jedna spuchnięta choć i tak się ładuje i trzyma dobrze, jedna dobra), dwie płyty główne, jeden sprawny wyświetlacz, i jak bym tego nie poskładał, działać nie chce.

Dodam, że stało się tak z dnia na dzień. Jednego dnia działał, następnego rano już się wyłączył i nie da się go włączyć :/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
szymarek   
Otrzymana reputacja: 0
szymarek

Hej

Ostatecznie wysłałem zegarek na serwis (zdążyłem w ostatnim momencie) wrócił z adnotacją że wymieniono baterię i od tamtej pory wszystko jest ok. 

Nie rozbierałem zegarka i na razie nie widzę sensu aby to robić. Być może używany model też miał problem z baterią? 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.