• Ogłoszenia

  • Reader

   Nabór na moderatora działu "Pozostałe telefony z Android OS"   05.11.2016

   Drogi użytkowniku
   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.  

   Krótki opis rangi Moderatora Testowego: Ranga Moderator Testowy jest rangą wstępną. Oznacza to, że dana osoba ubiega się o przyjęcie do Ekipy Forum podczas okresu próbnego. W ciągu trwania okresu próbnego Moderator Testowy zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami działania oraz porządkuje przypisany mu dział. Po okresie próbnym następuje weryfikacja jego działań oraz decyzja o dalszym pobycie w Ekipie.  
   Jak zgłosić swoją kandydaturę?


   Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych, ldawid, zdybo, Pajonk, Hubal. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts). Dział(y), którym(i) chciałbyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, doświadczenia nabierzesz u nas.
   Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
charlesbasil

AGM A8 Główny wątek

4 posty w tym temacie

Urząd budżetowy z akumulatorem IP68, bateria 4050 mAh i systemem Android 7.0: AGM A8

1485316411907831.jpg

1485316411516340.jpg


Główne cechy:
5,0 "HD 1280x720 pikseli, szkło Gorilla 3
Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916 Procesor Cortex-A53 (czterordzeniowy), karta graficzna Qualcomm Adreno ™ 410
3 GB pamięci DDR3 (RAM) + 32 GB pamięci EMMC (ROM)
IP68
Android 7
Kamera z przodu: 2.0MP FF
Kamera tylna: 13.0MP
Sieć
GSM: 850/900/1800/1900 MHz (B5 / B8 / B3 / B2)
WCDMA: 850/900/1900/2100
FDD-LTE: 800/1800/2100/2600 (B20 / B3 / B1 / B7)
Bateria 4050mAh, rdzeń elektryczny z polimeru
Micro SD Card do 32 GB
GPS, APGS, WiFi i WiFi Hotspot 2.4GHz, OTG, NFC

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

AGM A8 one of the best smartphones on the market robust. I liked because AGM regularly tests each of them and regularly update the operating system. According to the Facebook post, you can now start the Resurrection Remix OS Lineage + OS 14.1.

 

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dostępna jest aktualizacja Androida 7.1.1.
Teraz możesz uruchomić Resurrection Remix OS + Lineage OS 14.1

Szczegółowe informacje o zdjęciach i filmach można znaleźć na stronie:
Http://www.xiaomitoday.com/agm-a8-review/

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem pod wrażeniem jakości i wytrzymałości AGM A8.
Zgodnie z Facebook post teraz Android 7.1.1 aktualizacje dostępne dla AGM A8 i można uruchomić również najnowsze Lineage OS 14.1.

 

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.