• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
piotrsylwia

Android Wear 2.0 dla LG Urbane .

24 postów w tym temacie

Link do strony z oryginalnym OTA  min . dla LG Urbane .

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy komuś zegarek sam się zaktualizował do wersji 2.0? Wolałbym uniknąć własnoręcznej instalacji, bo nie jestem z byt dobry w te klocki, ale z drugiej strony od wczoraj mi pisze, że system jest aktualny, a cierpliwy też nie jestem :<

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@up

Nie ma jeszcze aktualizacji dla LG watch Urbane 2, jest na razie dla LG Watch Urbane. Nie kombinuj z ręczną aktualizacją, bo uceglisz zegarek. Zajrzyj do podpiętego wątku powyżej o AW 2.0. Kolega podał linka gdzie jest napisane, że aktualizacja dla Urbane 2 do AW 2.0 na początku maja.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodałem adres strony żeby obserwować czy coś sie pojawia i dla bardziej doświadczonych do wykorzystania . Ja osobiście bym nie ryzykował z wgrywaniem samemu .

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapomniałem dodać, że posiadam Urbane pierwszej generacji, ale już się zaktualizował :D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To super. Podziel się wrażeniami. Na Urbane 2 dalej czekamy .

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok Google ruszyło ale mam teraz pogodę w systemie imperialnym -.-'

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

LG działa jak dla mnie bardzo dziwnie, żeby nie powiedzieć dziwacznie. Pierwszy raz spotykam się z sytuacją, kiedy to starsze modele otrzymują aktualizacje systemu (AW 2.0) przed najnowszymi, czy może lepiej nowszymi. To jest jakieś kuriozum. To tak jakby w LG G6 kazali czekać na nowe wersje antka, bo najpierw muszą wejść na LG G5. Kto by kupował wtedy najnowsze flagowce? Chyba ktoś nieogarnięty albo przez przypadek. Dziwną politykę ma ta firma. Czasem potrafią zaskoczyć pozytywnie, ale czasami mam wrażenie, że z wyobraźnią ile można popsuć w odbiorze klienta, to tam ktoś jest na bakier. I te infolinie na zasadzie "nie mamy żadnych informacji na ten temat". W internecie można znaleźć więcej szczegółów i informacji niż w samym LG. Polityka informacyjna to dzisiaj jedno z głównych narzędzi do walki z konkurencją. No chyba, że się myśli, że konkurencja nie istnieje. Ale na tym się już nie jeden producent przejechał.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również tak uważam. Mam G5 i urbane 2nd. Myślę że, na kolejne 2-3 lata zrobie sobie przerwe od lg. Bo sam pomysł mają dobry, ale wykonanie woła o pomstę do nieba. Mam wrażenie że komunikacja u nich szwankuje, bo niektóre problemy techniczne nie są eliminowane przez 3 generacje sprzętu. Tragedia. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się... AW2.0 dobre ale do Urbane się nie nadaje... wróciłem póki co do GearS3, który chociaż funkcji mniej niż AW, to po prostu działa.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.