• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
Muszczu

Galaxy S8 - pytania do właścicieli.

668 postów w tym temacie

7 godzin temu, galaxxxtek napisał:

Ok czyli nie mogę sobie wyciągnąć np apki allegro na pulpit ,tylko wszystkie zabezpieczenie aplikacji są w specjalnym folderze ?
Hm.. to faktycznie huawei lepiej to rozwiązał ze mogę mieć każda apke zab. i rozsiana na każdym pulpicie tel

wydziarane czarnym H8

sam telefon mam juz zabezpieczony odciskiem i tęczówką , więc nie widzę potrzeby juz ukrywania aplikacji . Jeśli bym nie zabezpieczał wejścia do fona to jest sporo aplikacji które mogą zabezpieczać poszczególne aplikacje samym odciskiem palca , np finger security . używałem jej kiedyś na s6 i działała super .

1 osoba postawił/-a piwo

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@iwooke sporadycznie potrafi nie zalapac do dwóch razy, potem jest ok. Nie wiem od czego to zależy. 

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przycisk wybudzenia ekranu wciska się u Was tak samo jak ten od bixby albo przyciski głośności?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Matt93 tak (a jak twój działa inaczej, to włóż telefon pod ciepłą wodę i porządnie wypłucz ten przycisk)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy znajdzie się ktoś tak dobry, kto zrobi dla mnie jeden test? 

Chodzi o roznicę w czasach SoT, w całości na WiFi i w całości na LTE. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@iPhone Test może być nie miarodajny, bo to zależy również od zasięgu sieci...jak mam wolne, to telefon osiąga sot 5h, jak idę do roboty, gdzie mam słaby zasięg sot waha się od 3-3,5h.

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@ct65

I wlasnie o to mi chodzilo. :)

U mnie podobnie, ~5-6h na WiFi, w przypadku gdy na LTE ~3-4h.

No, Panowie. Szukam cwaniaczka, ktory wytlumaczy mi dwie rzeczy. :) Mianowicie, nieraz nie mam powiadomien z Instagram'a. Tzn, poograniczalem kiedys powiadomienia, dane w tle dla niektorych aplikacji, zeby nie otrzymywac od nich powiadomien (Facebook, allegro, itd), ale np dla Instagrama zostawilem wszystko (powiadomienia, odswiezanie w tle), zeby otrzymywac alerty o jakichs zmianach. Np polubienia postow, komentarze, wiadomosci, itd. I wszystko jest OK, czesto powiadamia mnie o tym wszystkim. Ale przychodzi dzien, jak dzisiaj, ze nie mam z Instagram'a zadnych powiadomien.

Kolejna rzecz, to brak mozliwosci wykonywania polaczen telefonicznych. Tzn, kiedy staram sie wybrac jakis numer i zadzwonic, nastepuje automatyczne rozlaczanie. Od razu telefon mnie rozlacza, nawet nie stara sie nawiazac polaczenia. Naprawia sie wszystko, kiedy wlacze i wylacze tryb samolotowy. Tak, jakby cos sie zawiesilo i trzebaby zresetowac zasieg sieci. Stalo sie to dzisiaj i kilka dni temu. Powiedzmy, ze dwa razy w ciagu ostatniego tygodnia. Nie jest to takis wielki problem, ale tak byc nie powinno.

Macie jakies pomysly, co jest grane?

Edytowane przez iPhone

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś próbował odsłuchu na słuchawkach akg z zestawu S8 na zeszłorocznym modelu s7? Czy moc na wyjsciu jest dużo słabsza?

HTC 10

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Jeszcze pytanie. Jaki kolor jest najpraktyczniejszy? Czarny jest piękny, ale słyszałem, ze się strasznie palcuje i łatwo rysuje. Mam możliwość kupna za 2200 czarnego z play i nie wiem czy nie wybrać innego koloru, bo ceny i tak spadają kolosalnie szybko

Edytowane przez kondzio7

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@kondzio7  czarny moim zdaniem najlepszy bo jakiego koloru nie wybierzesz to przód i tak będzie czarny a, że ja mam etui alcantara to i tak tyłu nie widać. Co do rysowania to nie zgadzam się ale faktycznie tył dość łatwo palcuje się. Czy tak jak przy innych kolorach? Tego nie wiem. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   2 użytkowników