Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Muszczu

Gdzie pewnie zakupić Galaxy S8?

Rozwiązany

Adir   
Otrzymana reputacja: 74
Adir

Ja bym odsyłał dla świętego spokoju. na 99,9% jest w ofercie ratalnej, ten mały odsetek to tylko jakieś duże korporacje co mają indywidualne warunki, ale wtedy wątpię że ktoś taki oddałby telefon do lombardu. Chcesz pewniaka - bierz z orange, play, lub xeo z wolnego rynku. Jeszcze dzisiaj kumpel dzwonił, czy chce za 2200zł s8 czarny tygodniowy z MM, a już jest przesyt, nawet nie mam komu zaproponować :D

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ufomanish   
Otrzymana reputacja: 0
ufomanish

Z media markt? :D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tomikkk   
Otrzymana reputacja: 8
Tomikkk

s8 czarny, promocja do godz.8:45 - euroagd: 3139PLN - 156,96 (pierwszą ratę płaci sklep) = 2982,04PLN - 400PLN (zwrot Samsung)
Razem = 2582,04PLN
Czy to dobra cena ???

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
RealEcho   
RealEcho

@ufomanish Nie sprzedaję w PLUSIE więc nie odpowiem Ci na to ;) Ale widziałem nieraz w internecie faktury firm, na których było kilka takich telefonów po 1-5zł i nie było mowy o tym, że ma być do tego jakaś rata czy dodatkowa wpłata własna. Przy wysokich firmowych abonamentach, operator pewnie może sobie na to pozwolić. W sumie Ty i ja też moglibyśmy tak zakupić S8 biorąc bardzo wysoki abonament. 

dodana zawartość

@Tomikkk Z oficjalnej dystrybucji chyba lepszej oferty na ten moment nie ma :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przemek Zboras Zborowski   
Otrzymana reputacja: 1
Przemek Zboras Zborowski

Zaklepałem z rana w Euro S8 Orchid w cenie 3089,00 zł (po przecenie z 3.299,00 zł). Nie przeszły mi raty online, więc na jutro mam w sklepie do odbioru z ratami na miejscu.

Pierwszą ratę płacą oni (154,45 zł), 400 zł może się jeszcze uda wyhaczyć, więc cena wyjściowa poniżej 3k.

Teraz już nagle nie ma tej promocji cenowej, więc mam nadzieję, że telefon będę miał w cenie jak z zamówienia.

Lepszej ceny chyba w tej chwili w jakiś sklepach stacjonarnych (allegra i kombinacje z dytrybucjami i gwarancją odpadają) raczej nie wyciągnę, nie?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
RealEcho   
RealEcho

@up

Ja nie spotkałem lepszej opcji po stronie oficjalnej dystrybucji. Do sprawdzenia czy na pewno zakup na raty da Ci zwrot 400 zł. Tam może być jakiś zapis (nie wnikałem). I pamiętaj, że tylko wersja bez plusa jest w tym zwrocie. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przemek Zboras Zborowski   
Przemek Zboras Zborowski

Tak, S8 (bez plusa) zakupiłem/zamówiłem.

Raty chyba nic nie mają do zwrotu - zwraca Samsung, a nie Euro ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
RealEcho   
RealEcho

@Przemek Zboras Zborowski lepiej sprawdź regulamin - dla świętego spokoju. Zawsze są określone warunki zakupu itd (w każdej promocji, którą widziałem). 

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przemek Zboras Zborowski   
Przemek Zboras Zborowski
20 minut temu, RealEcho napisał:

@Przemek Zboras Zborowski lepiej sprawdź regulamin - dla świętego spokoju. Zawsze są określone warunki zakupu itd (w każdej promocji, którą widziałem). 

"W Promocji mogą wziąć udział wyłącznie Klienci, którzy dokonali zakupu Urządzenia opodatkowanego VAT po stronie Partnera Handlowego na zasadach ogólnych (to jest dokument zakupu wskazuje kwotę netto oraz kwotę podatku VAT). W Promocji nie mogą brać udziału Klienci, którzy dokonali zakupu Urządzenia opodatkowanego VAT po stronie Partnera Handlowego w inny sposób, w szczególności na zasadach odwrotnego obciążenia."

O formie płatności - karta kredytowa, raty, gotówka, przelew - nic nie piszą, więc myślę że spoko :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Spasticink   
Spasticink

https://www.morele.net/smartfon-samsung-galaxy-s8-orchid-grey-sm-g950f-976330/

Pomoże ktoś ocenić czy ta promocja się opłaca ?

3200 - 400 kamerka - 400 SAmsung = finalna cena ok 2400 pod warunkiem że komuś uda się odsprzedać tą kamerkę albo jej będzie potrzebować :)

Podobna cena wychodzi na amazon.de tylko czy ktoś wie jak u nich z gwarancją ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.